Hlboko do zvukovodu mi zatiekla voda

satanca
12. jún 2020

Myslite ze mozem ist na pohotovost s tym, ze mi zatiekla voda hlboko do zvukovodu teraz pri umyvani vlasov? Mam zalahnute v uchu a nicim ju neviem dostat von, skasala som vsetko, trpim na velmi silne a bolestive zapaly ucha ked sa mi tam takto dostane voda, nemala som poruke stuple prave dnes... ak budem čakať do pondelka, budem sa zvyjat v bolestiach.... ale neposlu ma na pohotovosti do riti?

kiki68
12. jún 2020

@satanca ked na to trpis tak urcite ano. Skus si mozno este lahnut na 20 minut na bok a ci nevytecie. Mne tak raz vytiekla uplne ze mokry vankus z nicoho nic

deti95060810
12. jún 2020

do riti asi nie, to si nedovolia....max. budú po tebe čudne pozerať...😉

anniera
12. jún 2020

Postav sa na jednu nohu, presne na tú na ktorej strane máš zaľahnuté z vody, nakloň hlavu čo najviac nabok a poskáč na tej jednej nohe. Zvyklo to vytiecť. Držím palce.

hipuska
12. jún 2020

@anniera k tomuto treba ešte uchom potahovat - lalok smerom dole-hore

mischelin89
12. jún 2020

Ja som raz na jednej dovolenke skocila zo skaly do vodopadu a brutal mi zalahlo v uchu, okamzite bolesti. Po asi hodine mi niekto poradil naliat si do toho ucha vodu, ze sa to uvolni. Prislo mi to ako blbost, ale zabralo to okamzite. Skackanie, trasenie, naklananie na tu stranu nepomohlo.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubiss
12. jún 2020

poznam zaberie mi ked si do ucha dam prave este viac vodualebo nejake usne kvapky a hned hlavu nabok....vyhrkne to vsetko von..popripade na vatovej tycinke si popovytahujem aj 1-2 cm vatu zatocim to takej akoby spicky a vlozim o ucha nasaje to vodu a klid...

satanca
autor
13. jún 2020

Baby, bola som hneď večer na ORL pohotovosti v NR 🙂 prázdna čakáreň, takže ma zobrali okamžite, urobili mi výplach a už je všetko ok. Boli extrémne milí 🙂

wovesnack
24. aug 2024

Počujete ja som bola na dovolenke a zaľahlo mi v uchu cestou lietadlom domov a strasne ma boli hlava ako nikdy v živote raz tupá bolesť potom to strasne pichá potom sa mi zdá že moja hlava ma tak 40 kilov a strasne to boli a nejde to odľahnúť mozno tam ostala nejaká voda ja neviem ale proste nejde odľahnúť ani keď sa vysmrkam a pouzijem ten manéver že si zápcham nos a ústa a vyfukujem proste nic 😭. Čo mám robiť už to neznesiem.