Hľadám stomatológa v Bratislave

martinka016
7. apr 2012

ahojte, pred 2 mesiacmi som sa prestahovala do Bratislavy a potrebovala by som poradit dobreho stomatologa, najlepsie statneho, lebo na sukromneho mi z vyplaty vela neostava. Budem vam vdacna za kazde odporucanie.

edasko
7. apr 2012

Ahoj martinka oni sú všetci súkromný no hrajú sa akože niečo platí poistovna.Skús v Ružinove pri obchodnom dome KOCKA je zdravotné stredisko a kamoš mi hovoril, že je tam fajn zubná doktorka,no čísielko nemám.Tak skús sa tam opýtat vela štastia.

omnia23
7. apr 2012

Ahoj skus MUDr.Maria Agarska,Vrakuna,oproti Pentagonu,je velmi zlata,mila,doplacas minimum a robi peknu a kvalitnu pracu 😉

omnia23
7. apr 2012

@edasko oni sa nehraju,im aj poistovna nieco plati 😉

woman04
7. apr 2012

@omnia23 @martinka016
@edasko ..pozor..nie všetci sú súkromný.to je omyl...je rozdiel medzi súkromným-nemá zmluvu s poisťovňami,platíš všetko sama a neštátnym-čiastočne hradené poisťovňou...štátny myslím ani už neexistujú 🙂

drzubok
7. apr 2012

@woman04
@omnia23 iste 7 eur za výpln od poistovne... za to sa dá robit kvalita 🙂 🙂

omnia23
7. apr 2012

@drzubok vies kolko realne stoji vypln?Ved to su smiesne sumy 😉

drzubok
7. apr 2012

@omnia23 vies kolko stoji autoklav? vlačeky? násadec... turbínka kolienko???? podložky?? matrice, držiak matríc???

drzubok
7. apr 2012

@omnia23 iste material cca 50c skloionomer fuji 2e, kompozit take 3e

omnia23
7. apr 2012

@drzubok spomenul si tu len vypln 😅 ja viem velmi dobre kolko co stoji avsak zase myslim si,ze je dobre,ak sa aspon ista cast zubarom preplaca.

Neviem,ci si stomatolog,ci nie.Ja som mala sukromnu zubarku u ktorej som nechala vzdy peknu sumu penazi,potom som presla k zazmluvnenej zubarke a moja penazenka je zrazu v poriadku.

Lepsie nieco,ako nic.

drzubok
7. apr 2012

@omnia23 iste lenze ak mas zaplatit sestru, najom, seba... atd.... a chces to robit kvalitne,... to zaberie cas... a to su peniaze...

adelaine
7. apr 2012

@omnia23 vobec nejde o vypln ako taku, ale o pracu lekara, ak je dobry a robi svoju poctivo, moze dat do zubu aj blato a zub bude ok..
martinka016 nepozerala by som byt tebou na to, ci je zubar sukromny alebo nie...radsej si vyberaj kvalitneho, podla dobrych referencii, ak ti zuby niekto dofusuje, v konecnom dosledku sa ti to neskor vrati aj s urokmi, lebo budes musiet ist znova na osetrenie, bude to stat cas, dalsie peniaze a mozno sa zuby uz nebudu dat opravit...moja rada je, radsej si teraz peniaze odkladaj a najdi si poriadneho stomatologa, ktory ti da zuby do poriadku a budes mat pokoj na dlhe roky za predpokladu, ze aj ty sa budes o ne starat.

omnia23
7. apr 2012

@adelaine nesuhlasim s tebou,pokial mi tam da lekar blato,v poriadku to urcite nebude.Ja zakladatelku temy chapem,ja som mala velke tazkosti so zubami,a ja som jednoducho nemala na to nechavat u nej mesacne 150-200 €.Jednoducho nie.

@drzubok zijeme v dobre,ked drvive percento ludi rata kazda euro.Ja som rada,ze poistovne preplacaju aj tych 20% z vyknu

drzubok
7. apr 2012

@omnia23 iste len dokedy budu vobec nieco preplacat 🙂

omnia23
7. apr 2012

@drzubok u nas to neplanuju zrusit,ako je to v konkurencke neviem 😉

omnia23
7. apr 2012

@omnia23 ale samozrejme,ked sa rozhodne vrchnost tam hore,nepomozeme si 😉

drzubok
7. apr 2012

@omnia23 je to vec o tom že kaz je vec nádherne ovplyvnitelná....... byt v manazmente poistovne ani cent....

drzubok
7. apr 2012

@omnia23 tak ak to drvivé percento ráta každé euro tak nech to nerozhadzuje na lacné sladké smejdy 🙂

omnia23
7. apr 2012

@drzubok ale vies co,su stomatologovia,ktori razne odmietaju spolupracu s poistovnami...Pritom minule sa ma jedna pacientka pytala,preco nedoplacame vyssie ciastky...Ale castokrat to odmietaju sami zubari....

omnia23
7. apr 2012

@drzubok vidis ja sladke jem v minimalnom mnozstve a mam problem so zubami,resp.mala som,uz je to lepsie.

drzubok
7. apr 2012

@omnia23 odmietaju... ak ti niekto dá pokutu 500 eur že v karte nemaš to alebo to.. čím skor skončit s poistovnami

omnia23
7. apr 2012

@drzubok lenze potom sa ludia nedoplatia,bohuzial

drzubok
7. apr 2012

@omnia23 vies lenze ludia musia pochopit žesi za to možu sami stravou... pozri mk... len aby dieta spokojne bolo... kolko detí nepozná cukrík sladké cokoladu do 4. rokov???????????????????????????????????

drzubok
7. apr 2012

@omnia23 pozri si jedálne lístky materských škol?? toto je racionálna výživa??? každé jedlo zakončené sladkým drinnkom??????? no rumunsko::................................. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

omnia23
7. apr 2012

@drzubok ved ja ti rozumiem a suhlasim 🙂 Ono nejde o to nepoznat sladke,ale skor spravne "davkovat" a davkovat kvalitne veci 😉

omnia23
7. apr 2012

@drzubok ked dostudujem,prave toto mam v plane zmenit 😉 Neskutocne ma to doraza...

drzubok
7. apr 2012

@omnia23 a este ako casto..... na slovenskuto mamky pochopia o 10 rokov..... uvivdis

adelaine
7. apr 2012

@omnia23 to bolo cisto obrazne povedane, tym som chcela povedat, ze nejde o vypln ako taku...primarne je dolezita praca lekara, ci vyberie vsetok kaz, ci spravne diagnostikuje o co ide, co zub potrebuje, do akej vyplne treba ist...

omnia23
7. apr 2012

@drzubok vies ale toto je vsetko tradicia.Idem na navstevu,prinesiem dietatu sladkost.Na Mikulasa,narodeniny,meniny a ine veci ked dostane ovocie tak je decko urazene dva tyzdne.Vies mne sa oci prevracaju ked vidim tie male decka nalievajuce sa colou,fantou a inou farebnou vecou.Ale to je nekonecna debata

omnia23
7. apr 2012

@adelaine ja ta chapem ale nemyslim si,ze len drahy stomatolog vie dobre odviest svoju pracu ba prave naopak

drzubok
7. apr 2012

@adelaine pekne si to zhodnotila.. ide o pracu lekára... výpln nie je zla ci dobrá... ide o to na co,a ako lekár aplikuje..... teda diagnoza a terapia