Hľadám psychológa alebo psychiatra v Bratislave

maalpelu
5. máj 2014

Chcela by som požiadať o radu, kde hľadať dobrého psychológa alebo psychiatra. Konkrétne hľadám v BA, buď bezplatne ale nie fprmou čakárne v čakárni, ale aby bola možnosť objednať sa na presnú hodinu. Doteraz som mala Psychiatričku, s ktorou sme už boli zžité, ale postupne som jej prestala dôverovať, nakoľko som mala pocit, že ma na sedeiach nepočúva a postupne začala odomňa žiadať peniaze, čo odôvodnila tým, že som vyčerpala počet možných sedení, ktoré jej prepláca poisťovňa. Je veľmi ťažké nájsť takého, ktorému sa dá dôverovať a otvoriť sa mu.

dopredu ďakujem za odpovede.

Ľudmila

mikys1
5. máj 2014

@maalpelu ahoj pokiaľ viem tak poisťovňa prepláca 25 sedení za rok, potom si to už hradíš sama .Ja čakám na schválenie ID a som doma už rok a pol , tak neviem z čoho by som si to hradila takže musím čakať až do decembra kým budem mať nárok ,lebo jedno sedenie stojí okolo 20-25 € , od decembra som už iba na liekoch a teda lepšie mi nieje

maalpelu
autor
5. máj 2014

mne povedala psychiatrička, že som si vyčerpala 25 sedení a tým pádom už si musím hradiť. NEvravela nič o tom, že za rok. Ja chodím k nej už 3 roky. až teraz s tým prišla. Že ak by som znova chcela bezplatne, že ona musí podať nejakú žiadosť a znova všetko nahlasovať. Nerozumiem tomu vôbec

mikys1
5. máj 2014

v tom ti neporadím ja len čakám čo bude so mnou ďalej , z domu sa aj tak nepohnem /proste nemôžem ak idem tak len s mangelom a najstaršou dcérou a jej priateľom / je to strašné , že je to takto obmedzované

sita71
5. máj 2014

Ahoj, ja mám dobrú psychiatričku v Devínskej, ale platí sa za sedenie cca 40€, myslim, že podľa poisťovne. Objednávanie je na presný čas. Ak by si potrebovala psychoanalízu, tak odporúčam.

anita6666
14. mar 2023

Autorka,uvedom si ale jednu zásadnú vec....keby sa psychológ vzival a prežíval každého klienta a jeho problémy,tak by sa scvokol ...pre neho je to práca,ako pre každého iného človeka a počas tvojho pokecu tiež rozmýšľa čo nakúpiť alebo uvariť....to,do akej miery to dáva či nedáva najavo je už druhá vec.