Hľadám mikroskopického zubára na čistenie zubných kanálikov v Bratislave.

scarlet608
11. sep 2019

Dobrý den, prosim je tu niekto kto si bol dat čistiť zubné kanáliky pod mikroskopom a bol spokojny so zubárom....dost natom ,ze to stojí mailand ,tak aspon nech je to kvalitne spravene...najlepsie okolie ruzinov, nové ,staré mesto,dakujem

blublu
11. sep 2019

@scarlet608 MDDr. Gavorníková, Freshdent na Teslovej. Neskutočne milá a precízna pani doktorka, robí pod mikroskopom, zachránila mi aj to, čo iní odsúdili na vytrhnutie. Chodím k nej s radosťou, aj keď je to zubárka 🙂

scarlet608
autor
11. sep 2019

@ellaafi ktorého doktora si vybrať?

scarlet608
autor
11. sep 2019

@blublu rada by som šla k nej, len prvý vyhovujúci termin ma na október a to neviem ci nieje uz neskoro,ale dakujem pekne za tip

ellaafi
11. sep 2019

@scarlet608 Karla sa venuje týmto problémom, ja som s ním už niekoľko rokov max spokojná

scarlet608
autor
21. sep 2019

@ellaafi tak som mala to “šťastie” ze som bola u toho druhého zubára,resp. Zubarky...zubárka bola sice milá,ale tie ceny su šialene ....vyčistenie 1 kanálika 165 EUR .... personál milý , ale prišlo mi ze ťahajú z ľudí peniaze .....urobiť mi celkový 3D rtg , ked som tam prisla vyčistiť jeden zub mi prišlo zbytočne.

ellaafi
21. sep 2019

@scarlet608 sú to "šialené" peniaze, to ti verím..... neviem aký postup by zvolila konkurencia, možno by to bolo za menej, možno skúšajú čo si môžu dovoliť, pravdepodobne im to situácia "na trhu" dovoľuje.... Ja k nim chodím už niekoľko rokov ale s kvalitou práce som max spokojná.

scarlet608
autor
21. sep 2019

@ellaafi ano kvalita prace je 👌