HIV - opakovanie testov Medirex

renata234
12. aug 2024

Ahojte známy bol na testy na HIV 1.augusta od tej doby prešli 2 mesiace od pohlavného styku test bol negatívny ale dnes hnackuje a ma zvýšenú teplotu tak už stresuje či náhodou sa neprejavilo HIV až teraz a test to neukázal ešte, ale veď testy medirex ma už 4. generácie nie a určite by to už ukazalo nie? Podľa mňa ma len nejaku virózu a chcem ho ukľudniť za odpovede vopred dakujem 🙂

egonsk
12. aug 2024

@renata234 HIV neni nieco co cloveka odpise zo dna na den, ale je to postupne zlyhanie imunity, tak nech nestresuje sa zbytocne, lebo napokon skonci na antidepresivach s negativnym vysledkom HIV.... Ak by sa HIV prejavovalo takto rychlo a jednoducho, tak to by mu vo WHO venovali viac energie a lozornosti ako covidu 😉 ... je leto, nieco pojedol, tak ho proste prehana.

lindous
12. aug 2024

HIV.AIDS Slovensko - web, sociálne siete, komunitné centrum - odborníci v tématike, stránku majú veľmi dobre spracovanú, nájde tam veľa info a vie sa poradiť s nimi, sú veľmi ochotní, toto by ho podľa mňa mohlo upokojiť najviac 🙂

stellarstar
12. aug 2024

2 m od pohl styku išiel na testy? Išla by som pretestovať.

stellarstar
12. aug 2024

@egonsk môže, známa mala po 2 m od nakazenia " chrípku " a isla pretestovať a už mala pozitívne testy

renata234
autor
12. aug 2024

@egonsk tak vám teda dakujem za odpovede aj tak si myslím že napokon pôjde zas na tie testy ale tak neviem keďže bol po dvoch mesiacoch a myslím si že už by to ukazalo no

renata234
autor
12. aug 2024

@lindous dakujem určite pozrie 🙂

stellarstar
12. aug 2024

@renata234 nemusí, lebo imunita s tým mohla popasovať ako mohla a keď už nevládze tak vtedy už začne. A zaleží to aj od toho ako rýchlo sa vírus v tele zomnozuje

renata234
autor
12. aug 2024

@stellarstar a bola pred tou chrípkou a neukazalo jej?

stellarstar
12. aug 2024

@renata234 a ešte dodám keď bol/ je dotyčný hiv pozitívny tak druhá osoba sa nemusí od neho nakaziť. Za predpokladu ze ta osoba sa lieči a užíva svoje lieky

stellarstar
12. aug 2024

@renata234 nie vtedy mala negatívne testy a až potom

renata234
autor
12. aug 2024

@stellarstar tak to bola párty a známy s ním mal len orálny styk čiže no spomínal že prenos orálnym stykom je zriedkavý ale tak on je tak trochu hypochonder plus dodám že dotyčný čo s ním bol mu povedal že je zdravy ale tak on stále točí svoje 😂 tak som ho chcela trošku ukľudniť

renata234
autor
12. aug 2024

@stellarstar dakujem za odpovede všetko mu poctivo posielam

stellarstar
12. aug 2024

@renata234 v tomto prípade sa nemá čoho obávať.

martinmmartin
12. aug 2024

Aj keby HIV mal tak v dnesnej dobe u nas umrie na starobu a pri liecbe ktora je vo forme tabletky denne moze mat aj nechraneny sex a splodit decko( a potom furt umret na tu starobu - Magic Johnson pozdravuje)

stellarstar
12. aug 2024

@martinmmartin splodiť sa plodia deti a nie decka 🙊🙈
A ešte dodám už ako nive existuje inj raz do mesiaca, ale to nováčikom nedávajú ešte

renata234
autor
12. aug 2024

@stellarstar tak snáď ho už ukludnim viete si predstaviť tie správy ktoré dostávam 😂

kiki68
12. aug 2024

Tak myslim, ze iba haluzi sam seba a nech sa teda este pretestuje. Ako tym nic nepokazi. A lieky na to su a ucinne