Herpes na pere

15. mar 2023

Ahojte prosím čo najlepšie zaberie na herpes ? Je celkom veľký a strašne má boli a stipe 🙈 v pondelok mám ísť na preventivku zubárovi tak neviem či preobjednat alebo počkať či by mi to prešlo aspoň o polovicu 🙈

ildiko36
15. mar 2023

Treba si kupiť b komplex fotre, a na pery najlepší je zovirax, ale tiež najlepšie to aplikovať keď ťa začne páliť pera, keď už to je vonku potrebuje par dni kym sa to zahojí.Ja by som sa dala preobjednať u zubara

s_o_n_i_k_e
15. mar 2023

Herpes je infekčné ochorenie, na 100% preobjednať. Čo sa týka liečby, ak býva často odporúčam užívať za mňa imunoglukan, mne veľmi pomohol čo sa týka zníženiu herpesov počas roka. Imunológ mi odporučil aj zinok, b komplex forte. Ja osobne, hneď ako mám svrbenie na pere dám si 2x bkomplex forte. Na noc som si dávala pastu, nech sa riadne vysuší opar.

eleanor2510
15. mar 2023

Cannadent taka mala ampulka z lekarne z lieciveho konope. Po naneseni do minuty prestane svrbiet, palit, ani o nom nebudes vediet. Pomaha aj pri aftach, za mna top

katarinka1211
15. mar 2023

Jednoznačne predobjednať, zubár ta ani nevyšetri ak zbadá herpes (už sa mi stalo 🤦), ja som kedysi používala tabletky aciclovir ale už ich nevyrabaju, vtedy mi hneď zmizol, teraz už len béčko,riboflavin, aciclovir masticku/zovirax 🙂

jamimo
15. mar 2023

okrem všetkých mastičiek, gélov, náplastí, Bkomplexu poradím, kúp si v lekárni lyzín.
https://www.jamieson.sk/sk/lyzin-nenahraditelna...