Herbalife - vaše skúsenosti

lenka803
20. feb 2017

Ahojte. Aké máte skúsenosti s výrobkami od firmy herbalife? Na internete je kopec negatívnych recenzií ale poznám celé rodiny ktoré fičia na ich výrobkoch. Ja osobné som skúšala čistiaci gél na tvár a musím povedať že lepší som nemala. Aké máte skúsenosti vy?

nyusika
20. feb 2017

@lenka803
a uplne nahodou vyrobky od nich predavas...alebo sa mylim ?

mimca77
20. feb 2017

Mne je tento pyramidovy system velmi nesympaticky, takze sa tomu vyhybam, vyrobky som vyskusala od kamosky, a reakcia neutralna, ani ma neohurili, ale ani zle neboli, no mam par kamosiek, ktore na nich nedaju dopustit a pouzivaju ich uz cele roky. Takze mna neodpudzuju vyrobky, ale ten jehovisticko - OVBckovky system komunikacie, ze ti predajcovia nechcu rovno povedat co predavaju a podobne.

nyusika
20. feb 2017

@mimca77 presne tak isto to vnimam ja.

septemberkl
20. feb 2017

ja som mala vyborne skusenosti s pletovou kozmetikou a poznam tiez nazory pár známych, ktorý vyskúšali nejaké vitamíny a veľmi si to pochvalovali, ale mne je tiez odpudzujici ten sposob predaja. v niečom je to divné. takze aj napriek dobrym skúsenostiam som to vyskusala 2 x a odvtedy nic nechcem od nich.

17alexis
20. feb 2017

Kamoškin frajer ešte za školských čias s tým robil. Ona čosi poskúšala, ale mala z toho také hrče ako akné, len megasilné a veľké.

lenka803
autor
20. feb 2017

@nyusika 🙂 nie nepredávam🙂 ani ich nikomu nenúkam 🙂 len som chcela vedieť či s tým niekto má skúsenosti🙂

lenka803
autor
20. feb 2017

A neviem čo ste hneď taký obozretný a negatívny. 🙂 Ja to nepredávam,nikomu to neponúkam,nevnucujem ani nenahovaram aby si to niekto kúpil. Len som chcela vedieť či ste to skúšali a čo vy na to🙂

ckatka
20. feb 2017

@lenka803 ja mam skusenosti habadej,...aj ako pouzivatelka aj ako pribuzna toho co do toho spadol a predava to :D
1. ako pouzivatelka - chcela som schudnut, dosla som tam, pomerali ma na tej specialnej vahe, odsedela som si niekolko prednasok po ktorych som mala pocit, ze ak to okamzite nezacnem uzivat, do rana umriem :D ale teda, ukecali ma na nejake kokteily, proteiny, (kozmicka strava tomu hovorime), nejake vitaminy a zeleny caj. Vysledok - jojo efekt ako vysity, kozmicka strava dlhodobo neudrzatelna, od zeleneho caju vysoky tlak. Multivitamin zlozenim takisto bieda.
2. pribuzny to pouziva aj s manzelkou, obcas nieco ako darcek daju mame/seste, efekt nevidim. Nenanucuje to nikomu, pouzivaju to primarne sami a nikoho tym neotravuju. Schudli (ale on je trener a brutalne vela sportuju), pouziva skor tie doplnky pre sportovcov. Co sa tyka pletovej kozmetiky - vsetky kamosky co sme sa do toho nechali navliect na zaciatku - tak sme skoncili a pouzivame znova len mary kay (takisto ako manzelka toho mojho pribuzneho), pretoze herbalifove nemali efekt.

Nevravim ze je to zle, ani nevravim ze je to dobre. Clovek ma pravo nalozit so svojimi peniazmi ako chce. Len by mal trosku kriticky mysliet, ze ci za ne dostava skutocne tu hodnotu za ktoru si plati.
Na mna - na postavu - nakoniec najlepsie zabral jeden cesky trener, striedam posilovacie treningy s kondicnymi (tri a tri) a potom den volno,... a mozem vam povedat ze konecne sa kila aj centimetre pohli dolu.
Co sa pleti tyka, som zaryta merykejka....HL ma nepresvedcil.

kosticka777
20. feb 2017

@lenka803 ja mám doma radu pleťovej kozmetiky od herbalife, a som spokojná 🙂 kamarátka veľmi chválila čaj od nich, a mala som moznost ochutnat koktejl Formula 1 a taktiez spokojnost 🙂 sposob predaja sa nepaci ani mne, ale ich produkty / vyrobky su dobre- i ked trosku drahé 🙂 teraz mam doma pár dni koktejl čokoláda - Formula 1, a zatial som spokojná 🙂

smajliki
20. feb 2017

Ja mám od Herbalife masku na tvár, krásne vyčistí pleť a pila som aj aloe vera, ktorým som si vyliečila žalúdok od helicobactera.

bale1rinka
21. feb 2017

@lenka803 ja som kedysi s tým pracovala, skončila som s tým po 3 mesiacoch, je to veľmi drahé ale fakt veľmi drahé (aby som dala za neaký čaj z 50 byliniek 50 eur??? na 3 mesiace?lebo potom vraj už budem zdravá? bez vyrážok napr.?) a je to na roky rokúce aby si fakt vyzerala ako "kedysi" tak to za tie roky môžeš zadarmo chodiť von behávať, jesť viac zeleniny a ovocia, plávať, cviciť 2x do týždňa...a v provm rade 50-60percent za všetko môže genetika a proti tomu bojovať nemôžeš ani keby ti odprisahali na kolenách že áno...

veriiik106
4. apr 2018

Predám dva kokteili do polovice minute a jeden proteínový prášok tiez polovica spolu 60€

hors
29. aug 2018

Dievčatá mám na predaj F1 čokoláda pred včerom som vzala 4 PL takže je celá cena bola 57e predávame za 33 aj s poštou doporučene ak by mal niekto záujem .Ja pijem len vanilky a mama kúpila čokoláda a ja čokoládu nemusím a ešte mám aj jahoda 1x vzala 1 PL a cena bola 57 e a teraz 35 ak niekto zoberie obe dám za 55eaj s postou

pavucinka375
3. sep 2018

@hors ahoj. máš ešte na predaj tie F1? mala by som záujem ak by sme sa vedeli dohodnúť na cene.

wiw8
3. sep 2018

@hors to sa vam vobec za taku cenu oplati kupovat? :-O

zuzuliennka1
3. sep 2018

@wiw8 oplati ako oplati; aj ja som to chvilu uzivala, na ranajky - jedna ta pixla vydrzi fakt dlho a ked som si to rozratala, ze som ranajkovala chlieb, maslo, sunka, syr, pripadne nieco ine - no dokopy som len za ranajky dala tiez cca 50€ ak nie viac... mne to na ranajky chutilo, rychlo namiesane, ked som sa ponahlala do skoly... uz to nemam, postupne pomaly nejako som to vyradila a potom aj otehotnela, tak som to nechala tak (tehotensky hlad by to nezahnalo 😂)
nie je to nic zazracne, ze to budes jest a schudnes, pokial aj sama preto nieco nespravis - pohyb... nie je to nic zazracne, ale pocas skoly mi to rano pomahalo sa rychlo naranajkovat a nemala som doobeda vselijake chute na somariny

wiw8
3. sep 2018

@zuzuliennka1 jasne jasne to teda chapem, tak ja ranajkujem bezne bud ryzovu kasu, psenovu alebo biely jogurt s niecim, neviem nejako takymto nazvem to, ze vystrelkom neholdujem :-/

zuzuliennka1
4. sep 2018

@wiw8 nie je to výstrelok, niekto proste raňajkuje takéto koktejly, aj iných značiek; ja som počas školy, keď bolo treba skoro vstávať, stíhala ráno max. tento koktejl, a raňajkovať o 6:30 vajíčko, asi by mi bolo zle.... ja to už teda neužívam, ale užívala som, bola som spokojná, rýchle raňajky hotové.... má to síce taký spôsob propagácie, ako má, za mňa je to rovnaké ako Mary Kay; za špirálu 20€?.....
mne tie koktejly pomáhali počas školy stíhať raňajkovať, za mňa to nie je až taká blbosť, ale netvrdím, že je to nejaký megazázrak

hors
4. sep 2018

@pavucinka375 ano mam ak máš záujem napíš mi sa vždy sa dá dohodnúť :0)

hors
4. sep 2018

@wiw8 viete čo ano oplatí jednoducho nestiham pr detckach .Toto dam do Nutribuletu mlieko ovocie nejaké semienka a je to to a hlavne mam pocit sýtosti a nie som prerušená.Ked si vezmem že ten kontakt mam skoro na 2 máš. Ja viem ,že každý je iného názoru 😁😁

kvetinka75
4. sep 2018

ja tiež používam ten gél na tvár. Je naj. Používala som aj očný, denný a nočný krém. Sú super. Iné krémy mi tak nesadli. Ale kvôli cene teraz používam iba denný a ostatné kupujem inde. Nedá sa všetko finančne utiahnuť. Ale tieto výrobky mi zatiaľ sadli naj zo všetkých značiek, ktoré som vyskúšala.
Čo sa týka stravy - tak to nekupujem. O to nemám záujem.

alis2901
2. dec 2018

@hors mam záujem

hors
2. dec 2018

@alis2901 bohužiaľ už nemám

alena1967
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzpar
26. mar 2019

@alena1967 Na dobrej cene? To by ma zaujimalo na akej, lebo to je nehorazne ake peniaze to stoji!

evittam
26. mar 2019

@zuzpar No na susene mlieko az pridrahe.😉
@alena1967 To dam aj bez tvojho sušeného mlieka. Bezkaj zhanat klientov inam alebo si reklamu zaplat.

zuzka2xx
26. mar 2019

@ckatka ahoj, ja by som sa rada spýtala na tie cviky. Nájdem ich niekde na nete?

lakymiso
29. mar 2019

Ahoj,Alenka1967,jaby sommala zaujem o výrobky,posielala som meil,ale neprešíel

lulila098
29. mar 2019

@hors hahahá ha že 57€ každý ich predáva za max 43€

lulila098
Odpoveď bola odstránená
Zobraz