Hemoroidy či niečo iné?

marfka3
22. jan 2019

Ahojte.Uz som to tu predtym pisala,ze od sekcie mam problem z hemoroidmi (teda si myslim)uz je to 5 mesiacov.Bola som minuly utorok u vseobecnej a predpisala mi detralex.Vobec mi nepomohol. Mam uz mesiac neustaly tlak v konečníku,inokedy svrbenie atd.Ja uz mam aj obavy ci su to vôbec
hemoroidy.Vyuzivala som 3 cipiek masticky nic nepomáha.Mali ste niekto taky problem?

kika831
22. jan 2019

@marfka3 ten detralex vam predpisala ten minuly tyzden? Bo ak ano, treba ho brat podstatne dlhsie- celu krabicu treba vyuzivat. Ak to nepomoze, treba ist urcite chirurgovi- obvodak vypise ziadanku.

marfka3
autor
22. jan 2019

@kika831 uz to 10 dni beriem a ziadne zlepsenie...

janinka007
22. jan 2019

prosím ťa, ako vyšetruje obvodák tieto veci? Aj to pozrie?

marfka3
autor
22. jan 2019

@janinka007 len lieky mi dala nic ine.

vandulka24
22. jan 2019

Ja som mala tiez svrbenie dlho aj hemetoidy vzdy som dostala len detralex a masti na chirurgii.Po porode som sla na proktologiu a hned povedal ze operacia.Mala som vbutorne hemeroidy

marfka3
autor
22. jan 2019

@vandulka24 musim ist aj ja k tomu doktorovi..a ked sa dojci tak sa neda ist na tu operaciu ci?a bolo to velmi bolestive a v narkoze?

vandulka24
23. jan 2019

@marfka3 no ja som musela vtedy dcerku odstavyt lebo som bola na tabletkach.operaciu som mala ze som mala omrtveny spodok.Ale budem uprimna prezila som pekelne dni.Po dvoch mesiacoch po operacii dalsia operacia lebo sa mi zuzil konecnik.Uz je tomu skoro rok a stale to nieje ono

marfka3
autor
23. jan 2019

@vandulka24 ako ze omrtveny spodok?myslite narkozu na polovicu?kolko mala dcerka ked ste ju odstavili?ja mam uz strach ja ju nechcem prestat dojcit.ako sa vam prejavovali tie hemoroidy okrem svrbenia?ja mam stale taky tlak v konecniku ale krv mi nejde.

vandulka24
23. jan 2019

@marfka3 hej tak inekcia do chrbta.Mala mala rok a pol ked som ju odstavila.Mna to vzdy iba svrbelo no uz ku koncu tehotenstva ma to aj strasne bolelo a potom po porode zas len svrbelo no bolo to neznesitelne .Najlepsie je ist cim skor.Ja som ich mala uz v tretom stadiu a to za iba operuje.

simik238
27. jan 2019

@marfka3 vyskúšaj mačať sa v dubovej kore...mojej mamine to pomohlo, manzel cca pred mesiacom začal mat s týmto problémy tiež mu lekár predpísal čipky aj nejaké krémy názov neviem ale veľmi mu to nepomohlo tak teraz vyskúšal tu dubovu kôru a cíti zlepšenie