Hemangióm na tvári

22. aug 2022

Dobrý deň chcem poprosiť či máte skúsenosť...na nose sa mi objavila červená bodka, akoby chrasticka veľkosti spendlikovej hlavičky, určite som sa nikde neporanila..dočítala som sa že sa môže jednať o hemangiom, máte alebo mali ste tiež také? Na kožné sa mi veru utekať s tým nechce, jedine ak by sa to nejako menilo alebo rastlo....

katkaseiner
22. aug 2022

syn mal este v skolke (vo veku cca 5 rokov) akoby modrinku pred uchom... potom mu to zmizlo a akoby sa mu tam vytvoril utvar velkosti hrasku pod kozou (prepac, makcen neviem pridat). Isla som s tym na kozne, je to hemangiom a je sledovany koznym... nemeni sa mu to, este kozny ocakaval ze to casom zmizne/vstrebe sa, ale nevyzera to tak.. vraj v dospelosti sa to da odstranit laserom... Kedze mu to nezavadzia/neboli.. tak neriesime, len chodime na kontrolu (aj teraz ideme vo stvrtok).

domka222
22. aug 2022

Ja som bola minulý mesiac na zákroku. Ale ja som mala už dlho na pere a začalo sa to zväčšovať. Dovtedy som to neriešila

kakawah
22. aug 2022

Pridaj fotku z blízka, mne sa take niečo objavilo na čele pred dvomi rokmi, je z toho nakoniec bazaliom. Ťahá sa to dlho, zväčšilo sa to, 12 . 8 idem na biopsiu. Takže keď sa ti to nehoji, a mas to už dlhšiu dobu, tak zajdi za Dr.

autor
23. aug 2022

@kakawah no ja som to mala len od štvrtka a nakoniec to asi bola len chrasta lebo sa to včera odluplo a už to nemám ..

kakawah
23. aug 2022

No bud rada👍