Helikobakter pylori

poxinka
14. júl 2022

Mali ste niekto prosím vás aké ste mali príznaky a liečbu dakujem

riskoh
14. júl 2022

Bolesti v hornom kvadrante-pod rebrami,bolesti po jedle,nafúknuté brucho, mala som 3kombinaciu ATB,kt.ale nepomohli,pomohol mi biseptol ,kt.som užívala na zápal moc.ciest,užívala som aj aloe

zdravie911
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
abriela
14. júl 2022

Priznaky som nemala žiadne. Riešila som to, kedže doktorke som mala veľmi málo železa a doktorka zisťovala, kde strácam krv. Brala som dvojkombináciu ATB, pri ktorej som mala strašne bolesti zaľudka. Či to pomohlo, netuším, kedže v tom čase som otehotnela.

ika11123
14. júl 2022

@poxinka mňa bolebo pod pravým rebrom a bolesť v trojuholníku medzi rebrami a veľa kyseliny som mala ...krv a stolica ho nepotvrdili až hadička

noami12
14. júl 2022

@poxinka ja som mala svrbenie rúk a stehien lýtok, väčšinou večer aj po sprche, aj po krémovaní a pálenie záhy. Dr mi spravila test ze som fúkala do takej tyčinky a to potom som posielala do BB, prišiel pozitivny výsledok nasadila mi antibiotík na tuším 3 mesiace, ale ja som ich nezačala ani užívať, nakoľko ľudia v mojom okolí mi povedali ze je na to dobrý repák, tak som si večer dala jedno poldeci a hneď preslo aj svrbenie na niekoľko dní, keď sa to vrátilo opäť som si dala a vždy som mala dlhodobo pokoj. A už je to preč 🙂

aaadrika
3. dec 2023

@noami12 ahoj ten repák ti pomohol natrvalo, alebo si este mala problem? Vyskusala si este nieco? Dakujem

noami12
3. dec 2023

@aaadrika ahoj ja iba repak a pomohol mi 🙂