Helikobakter - liečba

macuska110
30. máj 2023

Ahojte, podarilo sa niekomu poraziť helikobaktera bez antibiotík ? Antibiotiká som skúšala nasadiť už druhýkrát a druhýkrát neúspešne. Moje telo to jednoducho nezvládne. Samozrejme som užívala aj kvalitne probiotiká s 3 hodinovým odstupom ale strašne som zvracala a preháňalo ma.
Lekár mi povedal že ak tie lieky hneď vyzvraciam, liečba nema zmysel, no o inej liečbe nevedel.
Ešte som čítala niečo o mastiche, no potrebovala by som reálne skúsenosti ci sa toho dá vobec bez liekov zbaviť.
Vďaka za odpovede.

viera
30. máj 2023

@macuska110 ja som sa toho zbavila vdaka mastiche bez antibiotik...Ale to je moj pripad...Brala som mastichu cca 5mesiacov....A zmenila stravovanie a vela pila vody...A viem ze aj ocot som uzivala, uz si presne nepamatam presne postupy...Potom myslim mesiac po dobrati som si urobila test a bola som negativna na helicobacktera..A pre istotu aj o dalsi mesiac..🙂 A ta zmena bola aj citit...

janinah
30. máj 2023

Môj otec sa vyliečil.ale musí to byť práva masticha chiotska

surama
30. máj 2023

@macuska110 Ano, urcite skus mastichu. Ja som mala po antibiotikach strasne krce, takze som skusila mastichu. Stoji to za to.

bela30
30. máj 2023

@macuska110 Chioska masticha original pripadne mas aj s probiotikami.

nadula01
30. máj 2023

ach boze, az mi ta je luto, je to boj na dlhu trat,ale musis zmenit aj stravovanie.ja som dva toky po HB a stale nie som uplne ok, dvojo atb nezabrali..brala som mastichu a teraz si daval cagu, je to lepsie, ale stale nie som uplne fit

walentina7
30. máj 2023

Mne nepomohli ani antibiotika,ani masticha ani nič.
Ale vyskúšaj, možno tebe pomôže.

slniecko263
11. dec 2023
Používateľ slniecko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slniecko263.

@surama ahoj ja som týždeň po douzivani antibiotík na Helicobactera ale necítim sa ešte komfortne rozmýšľam o užívaní Mastichy Active lebo antibiotiká som zle znášala

gyongyi1987
22. feb 2024

@macuska110 dobrý deň ja chcela by som sa spýtať, že treba ísť aj na hadicu??aj dá sa bez toho ? ďakujem za odpoveď