Helicobakter - príznaky a liečba

gugu06
19. máj 2021

Ahojte, viem ze tato tema tu par krat bola ale prosim vas ake ste mali priznaky pri helicobakterovi? Bolo aj chudnutie a nevolnosti? Pomohla vam liecba antibiotikami? Bolo vam hned lepsie alebo este blbo po antibiotikach?

ibajaanikiny
19. máj 2021

@gugu06 mne sa robili vyrazky,travenie bolo na prd a bolel ma zaludok…antibiotika velmi nepomohli,vyliecila som sa koloidnym striebrom a mastichou z Chiosu…

pinaofina
19. máj 2021

@gugu06 ahoj, ja som mala bolesti zaludka a extremnu zravost. Pomohli mi 2 cykly antibiotik. Po prvych som mala este nejaku pritomnost, potom uz nie

gugu06
autor
20. máj 2021

Dakujem za komentare. Ja mam prve antibiotika za sebou. Uvidim ci pomozu. Mal niekto aj nevolnosti a chudnutie?

benoite
20. máj 2021

@gugu06 moj jediny priznak boli hrozne vyrazky po kt. mi ostali jazvy na rukach. Liecili mi ho 6x, zabrali az specialne namiesane lieky co mi dali na gastre.

gugu06
autor
20. máj 2021

@benoite no vyrazky mam aj ja tak dufam ze sa mi to prelieci. A kontrola je aka? Hadica do zaludka alebo len zo stolice?

benoite
20. máj 2021

@gugu06 mne ho zistili vzdy zo stolice. Teda este som zabudla, ze mi smrdelo z ust dost. Takze, ked sa objavili vyrazky a frajer spozoroval ze mi pachne z ust tak som sla k doktorovi a vzdy som ho mala 🙂 Inac, da sa to aj z dychu zistit, ale neviem kde to robia. Po hadici je to najpresnejsie.

katarinabelas
21. máj 2021

@gugu06 ahoj ja som ho tiez mala pomohli mi prve ant.podctivo som uzivala. A mala som bolesti hlavy,vypadavali mi vlasy a stale som bola unavena ci som spala 12hod alebo 5 stale rovnako a samozrejme bolesti zaludka az take ze som zvracala.

gugu06
autor
21. máj 2021

Dakujem 👍 tak snad sa mi to preliecilo, uvidime, lebo akne som mala brutalne. A bolest zaludka, nevolnosti....

benoite
21. máj 2021

@gugu06 ak by sa ti to vratilo treba preliecit aj partnera. A mne odporucil na gastre ist aj na dentalnu hygienu, vraj sa vie aj tam skryt.

gugu06
autor
22. máj 2021

@benoite na dentalnu? Moje nervy...toho ze sa mi to vrati sa bojim, lebo tie antibiotika bol hnus a samozrejme mykoza po nich 😭manzelovi som kazala nech si to da tiez zistit a vypytala som ampulky na stolicu aj pre deti, lebo som citala ze sa to prenasa v rodine ked po sebe jeme z jednym priborom, boskavanim.... manzel ho mal pred dvoma rokmi. Myslela som ze aj ja lebo som mala tiez priznaky, lenze zo stolice mi stale vychadzal negativny, az teraz asi na 4 krat pozitivny..... mala som brutalne vredy na tvari, bola som uz zufala z toho. Teraz mam tvar samu jazvu z tych vyrazok....😰

andulkaanka
12. dec 2021

@ibajaanikiny chcela by som sa spýtať aké koloidne striebro si používala na preliečenie helikobakter.

lenuska0000
12. dec 2021

@gugu06 ja mam teraz helikobaktera a je mi zle kazde jedno rano, mdloby, unavena som ci spim 5 ci 15 hodin, nechuti mi vobec jest a mam problem vobec nieco zjest…

andulkaanka
12. dec 2021

@ibajaanikiny s akým koloidnym striebrom si sa liečila a ako

katarinabelas
12. dec 2021

@gugu06 mal vam lekar predpisat alebo odporucit aj probiotika ja som uzivala pravidelne aj pivovarske kvasnice neviem si vsak spomenut na nazov a tym padom ziadna mykoza nehrozi prave naopak napomohli mi aj k zdravsim nechtom🙏🏻

ibajaanikiny
13. dec 2021

@andulkaanka normalne v lekarni som si vypytala,ale mozes na vnutorne pouzitie max 20tku. Su 10,20,30,40,tie silnejsie iba na tvar. Pila som jednu cajovu lyzicu denne a k tomu mastichu som brala podla davkovania

lenuska0000
13. dec 2021

@katarinabelas pivovarske kvasnice na pribratie?

andulkaanka
13. dec 2021

@ibajaanikiny 25 sa už nemôže použiť na pitie

ibajaanikiny
15. dec 2021

@andulkaanka nie,max 20

katarinabelas
15. dec 2021

@lenuska0000 nie ,to boli ako probiotika ku tym antibiotikam

andulkaanka
16. dec 2021

@ibajaanikiny a čo sa stane keď by som použila 25 na striekanie do hrdla a na ústnu dutinu a popritom to prehltneš