Helicobakter a masticha

anka712
22. sep 2018

Ahojte, chcem sa spýtať je ta masticha aj nejaký prášok alebo niečo podobne aby to neboli tabletky? Videla som že sú to veľké tabletky a mám problém s prehĺtaním. Mám už po druhý krát helicobaktera, mala som ho pred rokom vyliečil sa a tento rok sa mi vrátil znovu a s horšími bolesťami, mám opäť trojkombináciu antibiotík ale keď ich douživam chcela by som začať užívať tu mastichu. Vďaka za každú radu.

simatko2
22. sep 2018

ahoj , na helikobaktera odporucam tee trea olej s manukou a rosalinou od justu,je to kvalitny cajovnikovy olej,ktory ma siroke vyuzitie, pomaha pri mnohych problemoch,ak je organizmus zaplesneny,ak mate nejaku infekciu,treba vyuzivat celu 10ml flasticku..ma antisepticke(proti bakteriam,plesniam,virusom),lokalne anesteticke ,upokojujuce ucinky, aktivuje krvny obeh a podporuje tvorbu novych koznych buniek...ak nechcete tabletky,mohli by ste vyskusat tento olej...

fjury
22. sep 2018

ja ho mam teraz a mam dvojo antibiotik , jem ich už 3 dni na začalo ma prehanať s tych antibiotik. nemate rovnaky problem nahodou ?

marilka001
22. sep 2018

Dobrý prípravok na Helicobactera je Helicob od Joalis - je to prípravok zameraný cielene na boj s danou infekciou

anka712
autor
22. sep 2018

Potrebovala by som niečo čo mi určite zaberie a nemusím jesť toľko tabletok ak mi to nepomôže po týchto prvých. Ďakujem za každú radu 🙂 Ja mám trojo tabletok ale nemám zatiaľ nejako extra problém s hnačkou tak neviem poradiť.🤷‍♀️