Helicobacter pylori - Pylox

colostru
1. dec 2021

Ahojte, máte prosím Vás niekto skúsenosti s výživovým doplnkom Pylox pri liečbe HP? Mám za sebou antibiotickú liečbu ,ale po pôrode sa mi vrátili problémy s trávením ,momentáne čakám na výsledky zo stolice,tak sa zaujímam aj o iný spôsob liečby než sú atb. Ďakujem,budem vďačná za každú reakciu.

wolke7
2. dec 2021

Ahoj, ja ti asi neporadim. Ale tiez prave beriem trojkombinaciu antibiotik a k tomu probiotikum. Mozem sa spytat, ako si ty zvladala tie antibiotika? Mne je stasne zle od zaludka, tak ako nikdy predtym. Mne helicobacter v podstate nesposoboval problemy, nasli mi ho nahodou...
Dakujem!

colostru
autor
2. dec 2021

@wolke7 ahoj,no po pravde ja som tie antibiotika ani nedobrala ,lebo ma priserne bolel z nich zaludok,po kontrole mi aj napriek tomu,ze som ich nedobrala helico zmizol,teda aspon tak vysiel vysledok zo stolice...prave zo skusenosti s atb by s om sa im chcela vyhnut a skusit mozno nieco ine,lebo rozhadze to teda poriadne organizmus...probiotika beriem pravidelne a teraz skusam uzivat kozie kolostrum ,vraj to pomaha upravit zaludok a vytvarat prostredie v zaludku,ktore HP nevyhovuje...na internete som ,ale narazila aj produkt Pylox,tak preto som sa pytala ,ci s tym nema niekto skusenosti. Drzim palce ,aby si atb zvladla. Kolky den to uzivas?

sonka333
14. jan 2022

@colostru ahoj môžem vedieť ako si natom teraz?mne bol diagnostikovaný hpp a nemôžem ho preliečiť nakoľko dojčím synčeka 🙁a neviem ho nijako prestať dojčit....resp....odmieta všetko....okrem prsníka...no zároveň sa bojím nech sa nenakazí tiež 🙁🥺