Helicobacter

slniecko263
30. nov 2023
Používateľ slniecko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slniecko263.

Ahojte mám helicobactera mám nasadené 2 antibiotiká a na kyselinu už na 4.deň som dostala hnačku tak som si dala liek na hnačku chcem sa spýtať či niekto mal helicobactera a či lieky pomohli? A či ste aj schudli od neho som z toho v strese lebo sa bojím tejto hnačky a liekov že mi nepomôžu snažím sa byť pokojná a hovorím si že musím byť pokojná a čo ste jedli alebo pili teraz keď mám hnačku

dedax
30. nov 2023

Ja som mala ale už asi pred 5 rokmi využívala som antibiotika a mi to prešlo ale ja som hnačky nemala mňa bolel žalúdok a raz za 2 roky si dam urobiť test lebo sa to môže vrátiť posledné pred 2 mesiacmi test negatívny

walentina7
30. nov 2023

@dedax a z coho ti robia test,?

slniecko263
autor
1. dec 2023
Používateľ slniecko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slniecko263.

@dedax sestrička povedala že to môže byť z antibiotík áno užívam probiotiká

slniecko263
autor
1. dec 2023
Používateľ slniecko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slniecko263.

@walentina7 zo stolice