Harmonelo sirupy - za a proti

martinusik91
14. nov 2023

Prosím vás sirupy harmonelo áno alebo sú to vyhodené peniaze?

pe_mi
14. nov 2023

@martinusik91 za mňa nezabralo.brala som 4 mesiace

danyelia
14. nov 2023

Za mňa sú všetky tieto predražené blbosti vyhodené peniaze 🙄

martinusik91
autor
15. nov 2023

@danyelia
@pe_mi a ktoré ste mali?

pe_mi
15. nov 2023

@martinusik91 life, probio, vitality.ja som nezbadala ale že žiaden účinok.hovltim za seba .možno niekomu pomohli

martinusik91
autor
15. nov 2023

@pe_mi dakujem 🙂

danyelia
15. nov 2023

@martinusik91 Nemala som žiadny, mám ale kamaráta, ktorý tieto super produkty predáva...Chcel ma nalákať na ich predaj, plus podobné produkty, info o liečivých účinkoch 0 bodov, ale zato mesačný príjem z predaja garantovaný - zarobím 3000 € 🤑 Kúpim ,,zázračný,, sirup za 20 € a predám za 50 € a mám zarobené...čím viac ľudí pobláznim, tým viac € na účte, dôchodcov, mamičky na MD - takže toľko k liečivým zázrakom, ale to je už iná téma...

martinusik91
autor
15. nov 2023

@danyelia on vám to vyslovene povedal že účinky žiadne?

veronikadany
15. nov 2023

Mne osobne nepomohlo,len zbytocne vyhodene €

danyelia
15. nov 2023

@martinusik91 To sú skôr také reči, že je to super zázrak...ale nemusí pomôcť každému. Skôr som myslela, že info o účinkoch mi nedal žiadne (zloženie, konkrétne účinky, ako zistím, či mi to pomohlo, koľko toho treba vypiť, pre koho to je a nie je vhodné - také podrobnejšie info...) zámer bol iba predať a predať a predať a zarobiť na tom.

martinusik91
autor
15. nov 2023

@danyelia ok dakujem

cheeta
15. nov 2023

Takto: mikrobiom, veľká téma súčasnosti: https://tootoot.fm/sk/events/649961961b234e0ddc...
a Harmonelo má (pre mňa) neprijemnú sebaprezentáciu cez MLM ...teda nevyznám sa v marketingu, ale je to také... Daniela.
Ten vedec a celý team je veľmi imponujúci ( pre mňa).
Vedia analyzovať zo vzorky stolice chýbajúce probiotiká a doplniť ich vlastne koktejlom doslova a do písmená na mieru.

cheeta
15. nov 2023

@cheeta P.S. nie som dealerka.

domda25
17. nov 2023

@danyelia trepete dve na tri ako sa dá nakúpiť za 20 a predať za 50 keď si ľudia kupujú na eshope ? Nesirte takéto meno len za to že vám neisiel predaj 🙂 a nemali ste záujem o školenia. Ktoré každý z tých ľudí má.
Ľudia si kupujú sami na eshope. Takže aspoň si to preverte. Skôr ako dáte von takýto blud.

martinusik91
autor
17. nov 2023

@domda25 to nie je blud. Je jasné že je to pyramída. Tí čo sú vyššie a majú veľa objednávok to majú lacnejšie. Len si pozrite FB a net že predávajú po 20e. Typujem že pod cenu nejdú. Predávajú za toľko koľko zaplatili. Možno to pomáha ale toto ma dosť odrádza. To isté aj Zinzino...

danyelia
17. nov 2023

@domda25 Ale prosím Ťa, každému príčetnemu človeku je jasné, že je to obyčajná pyramída, MLM, ,,biznis,, kde je jediným cieľom sa na predaji predražených ,,zázračných produktov,, poriadne nabaliť, nalákať čo najviac naivných ľudí na nákupy, milión firiem tu je takých, aj ľudí, čo neľutujú babke dôchodkyni vnútiť vitamín za 50 €...A mýliš sa, v živote by som to nepredávala, žalúdok mi to nedovolí. Aj keď mi za to kamoš núkal 3 000 eur mesačne 😂

hudabeauty
23. nov 2023

@danyelia Vďaka za komentár 👌🏻, aj mňa už kamoška lákala, či nechcem, a že sa dá na tom aj pekne zarobiť. uUž mi to potom začalo smrdieť za MLM a ako vidím, nemýlila som sa. 😆😆😄