Gynex- máte nejaké skúsenosti ?

lucinka1500
14. nov 2019

Dobrý večer Vám prajem, ja by som sa chcela opýtať na Gynex od Energy , máte nejaké skúsenosti v spojitosti s týmto prípravkom ? Naozaj pomáha pri úprave hormonov a menstruacneho cyklu ? Dakujem

panelacikova
14. nov 2019

@lucinka1500 no presne toto som sa pýtala ja nedávno vo svojom profile, ale tuším iba jedna odpoveď, tak sa pripájam... mám tiež trošku problémy a zaujímajú ma skúsenosti s týmto prípravkom, keďže nie je najlacnejší. prípadne aj to, ako ho znášate na žalúdky? mám tráviace problémy, ďakujem, že som sa mohla pripojiť

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
0silvia0
14. nov 2019

@lucinka1500 gynex bol odporucany v mnohych starsich diskusiach a baby s nim maju velmi dobre skusenosti. Vyfiltrujte si starsie diskusie... aj dolu pod touto diskusiou sa vam zobrazuju podobne diskusie...

lucinka1500
autor
14. nov 2019

@evamarek77 ja som ho mala davnejsie este ked som chodila ma strednu lebo som mala rozhadzane hormóny aj menzes.. A tym ze som schudla sa mi to trocha upravilo, ale este som si chcela niecim prirodnym dopomoct tak som skusila opat gynex 🙂

lucinka1500
autor
14. nov 2019
lucinka1500
autor
14. nov 2019

Inak aj priatelovi som objednala Korolen, lebo ma problemy s tlakom, tak berieme obidvaja 🙂 preto sa pytam, ci tu nahodou nie su baby ktore to dlhodobejsie brali a ze ci to ma vobec cenu pokracovat v uzivani 🙂 ci nemate nejakr rady popripade 🙂

nini1010
14. nov 2019

Ja som ich brala.Podpori,zazraky nerobi.Ale ja som otehotnela asi po 4 mesiacoch od bratia ale ci kvolo lvapkam...ktovie.

lucinka1500
autor
14. nov 2019

A ako si sa citila ked si to brala? Citila si po nejakej dobe rozdiel?

miriammirka
14. nov 2019

Ja som si ich chcela kúpiť lebo ich každý ospevoval, no keď som si prečítala ten oficiálny popis, pripadalo mi to akoby ten popis písal niekto z nejakej sekty a dosť ma to odradilo :D '' Alternatívny prípravok vyvinutý podľa princípov starej čínskej medicíny GYNEX harmonizuje predovšetkým energetické dráhy počatia, troch žiaričov, sleziny a žalúdka. Ide o vysoko koncentrovaný prípravok, ktorý obsahuje bylinné výťažky, éterické oleje a bioinformačné zložky vo vzájomne vyváženom, synergicky pôsobiacom komplexe.''
Okrem toho sa mi nepáčilo, že v zložení okrem byliniek je aj náhradné sladidlo, zahusťovadlo (mikrokryštalická celulóza), voda, zahusťovadlo (xantánová guma).
A samozrejme aj tá mega vysoká cena.
Ja som preto na odporúčanie iných žien v diskusii vyskúšala o polovicu lacnejšie kvapky, slovenskej výroby, Valovič J.V. kvapky - FEMI a zatiaľ musím povedať, že za mňa osobne super, po rokoch nepravidelnej a bolestivej MS, mám teraz MS pravidelne každý mesiac čo je u mňa fakt zázrak a aj celkový priebeh je oveľa miernejší. Zatial ich beriem 4 mesiace a chystám sa vyskúšať aj iné kvapky J.V. tak uvidíme 🙂

panelacikova
15. nov 2019

@miriammirka ďakujem za názor, a tie "tvoje" kvapky je dostať v lekárni?

mimka91
15. nov 2019

@lucinka1500 mne cyklus neupravil, ale predlzil. Potom som zacala uzivat inofolic combi a pekne upravil cyklus, vajicka dozrievali a po dvoch baleniach som si nasla dve ciarky 🙂

miriammirka
15. nov 2019

@panelacikova ja som ich kupovala cez internetovú lekáreň Benu za 9 eur, kukam teraz sú už za 7 😃 ale majú ich vo vela e-shopoch, v kamennej som sa zatiaľ nepýtala 🙂

lucinka1500
autor
15. nov 2019

Aj kvôli tomu som to zacala znova brat lebo mam obcas aj mykozy a pisalo to tam ze aj na toto je dobre.. Neviem no. Skusim dobrat flasticku a uvidim ci spravi zazrak alebo nie.. Inak ja na upravu menzesu som mala alchemilkovy caj.. Ale ten mi dost oddialil menzes tak sa ho uz bojim pit. Skusam kadeco prirodne, lebo uz nejak tym tabletam nechcem verit, minule som dostala macmiror complex na mykozu a cele ma to tam stipalo.. Lekar mi ani probiotika neodporucil, ale naposledy som si ich vypytala, to by podla mnaalo ist automaticky k antibiotikam nie?

mirpet
15. nov 2019

Ja mam s gynexom a inymi pripravkami od energy len tie dobre skusenosti

ericaromy
15. nov 2019

@lucinka1500 ahoj ja som brala Gynex tiež, ale mi nerobil dobre rozhadzal mi cyklus kt. som mala pravidelný. Ja som ho brala hlavne kvôli otehotneniu. No potom mi bol odporučený Estrozin od Diochi. No ešte pred tým som užívala Diocel tiež od Diochi pretože za rozhádzaný cyklus môžu oslabené ľadviny. V nadľadvinách je základ hormonálnej rovnováhy a životnej sily. Pre ženy veľmi dôležitej aby všetko fungovalo ako má. K tým rôznym prípravkom asi toľko, že každá sme iná a nie každej vyhovuje to čo druhej. Musíš vyskúšat na sebe čo Ti bude robiť dobre. A jedno balenie nikdy nestačí, pretože stav sa práveže môže zhoršiť ako jav začínajúcej liečby až pri druhom až treťom to začne mať účinok. Takže hľadaj a odsleduj čo Ti ozaj pomôže. Držím palce!

lucinka1500
autor
15. nov 2019

@ericaromy dakujem krasne za odpoved 🙂

avxavx1
13. júl 2022

Baby čaká ma ket a beriem gynex kvapky treba ho vysadiť neviete mi poradiť?