Gynekológ v Martine

gabona1
8. júl 2016

Ahojte, prosím poraďte mi dobrého gynekológa v Martina. Nemám dobrú skúsenosť, preto by som sa zverila najradšej do rúk dobrému, dobrej odborníčke. Nemám problém si aj zaplatiť. Ďakujem!

sahenka
8. júl 2016

Ahoj, chvália si MUDr. Tomáša, www.tomgyn.sk, vyzerá, že má dobré vybavenie... tiež som uvazovala že k nemu prejdem. Teraz chodím k MUDr. Bellanovi oproti pošte, zatiaľ som s ním nemala problém

gabona1
autor
15. júl 2016

Ahoj, ďakujem za dobrú radu. Počula som aj od kámošiek o ňom. Predstav si, že som už u neho aj bola, ale zaplatila som si, pretože som ešte nebola jeho pacientka. Bol naozaj veľmi milý, všetko mi vysvetlil, popozeral dôkladne. Mala som veľmi dobrý pocit. Je to naozaj odborník, pacientke sa povenuje. Od budúceho mesiaca sa ku nemu idem preradiť. Tak som zvedavá, či ma môj prvý dojem nesklame.

uglybetty1234
15. júl 2016

@gabona1 dojem ta nesklame. Je to vyborny doktor a jeho pristup ku pacientkam by mali naucit aj ostatnych.

gabona1
autor
15. júl 2016

@uglybetty1234 , Ďakujem za odpoveď, každý deň počujem na neho toľko chvály, že mi to nejde do hlavy, že niekto takýto v Martine pracuje. Ešte sa nájde pár kvalitných lekárov, našťastie.

rootham
2. okt 2021

@gabona1 ešte pracuje dr Belan?