Gynekológ, ktorý berie aj mladé dievčatá - Nitra a okolie

andy_07
30. aug 2017

Ahojte prosím vás viete mi niekto poradiť dobrého gynekológa príp. Gynekologičku v NR, SA a v okolí, ktorí berú aj mladé dievčatá? Mám problém že moju 15 ročnú dcéru nechcú nikde zobrať.. aj v nemocnici mi povedali že žiaľ s tým je problém.. som zúfalá.. Súrne pre ňu potrebujem vyšetrenie prsníkov .. 😔

maria1678
30. aug 2017

Skús dr. Vondrakovu

dupinka
30. aug 2017

ak prsníky, tak skús MUDr. Ravinger v NR, k tomu posielajú aj iní lekári svoje pacientky na sono prsníkov...

vreckovka2
30. aug 2017

@andy_07 Vargova Alzbeta z Novych Zamkov. Volakedy davno ma brala ako 15 rocnu, tiez som musela nutne na vysetrenie prsnikov..

rheia27
30. aug 2017

@andy_07 na stranke e-vuc si vies pozriet doktora pod ktoreho spadate, myslim zdravotny obvod - vseobecny, gynekolog a zubar a ten je povinny dceru zobrat, ak odmietne kludne sa obrat na vuc alebo svoju zdravotnu poistovnu

andy_07
autor
30. aug 2017

@maria1678 Ďakujem pekne za typ ❤ volala som jej a hneď nás aj objednala na 7.9. moc ďakujem.. 👍

maria1678
30. aug 2017

To som rada, ja k nej tiež chodím odkedy som bola tehotná. Je veľmi mila, ústretová, ochotná, zaujíma sa o človeka a ma výborne vybavenú ambulanciu, je mlada a ma aj skvelú sestričku.

andy_07
autor
30. aug 2017

@maria1678 Hej sestrička bola milá a ochotná už aj pri telefonovaní.. Ochotne nám hľadala najbližší možný termín , lebo to mali veľmi nabité ale ochotne nás vsunula namiesto jednej mamičky čo práve porodila.. 🙂 Veľmi zlatá 😉