Gynekológ alebo gynekologička z Bratislavy

noemikatka
25. apr 2016

Ahojte maminy chcela som vas poprosit aby ste mi pomohli vybrat dobreho gynekologa/gicku totis mojho co teras chodis sa stal sukromnik a ja siho nemozem dovolit rozmyslala som niekoho zo zaporozakej? Kde sa neplati dakujem za rady....pomozete mi stim

emarekova
25. apr 2016

@noemikatka odkial?

noemikatka
autor
25. apr 2016

Blbne mi mob zo zaporozskej hlavne aby sa unej neplatilo a tiea aby nebola taka zla 🙂

noemikatka
autor
25. apr 2016

Prepacte je tan dost chyb som na mobile cez aplikaciu a neviem ako sato upravuje :(

emarekova
25. apr 2016

Pardon,nie som z Ba,tak som si nevedela domyslet. A Hammerova z Antolskej? Neviem sice ako to chodi u nej tam,ci je sukromna alebo co. Ja k nej chodim do Modry,raz do tyzdna ordinuje tam a som s nou max spokojna

noemikatka
autor
25. apr 2016

@emarekova zaporozska ale nemusi byt presne odtial ale z petrzalky

noemikatka
autor
25. apr 2016

To ani neviem ani ako chodi ale sami zda ze sukromna pita peniaze ja chodim momentalne ku anrejovy karkalikovy na strenciansku a je sukromnik nebola som zatial unho ale kamaratka tam bola a ze pita peniaze prednim tam ordinoval juraj miliam ku nemu aom chodila ale isiel do svochodku asi a dali tam tohoto karkalika a chcem od neho odist k inej

emarekova
25. apr 2016

Neviem,ja som s nou naozaj spokojna. Treba sa popytat,vela stastia.

kenzom
25. apr 2016

Chodím na zaporozsku/ sú tam dve ambulancie~ ja chodím na tú vedľa vratnice/ pani doktorka si s obľubou pýta peniaze za niečo extra na čo ta dopredu neupozornovala (((zakaždým 10~15e

noemikatka
autor
25. apr 2016

Ja uz neviem kam mam ist som stoho zufala lebo by som chcela ist uz na prehliatku od porodu som nebola a mala ma uz skoro 2roky potebujem gynekologicku ktora peniaze nepita kedze som len na rodicaku kazdu korunku potrebujem

bubinko1506
26. apr 2016

@noemikatka ahoj, ja tiez chodim k dr. karkalikovi na strecniansku - v tehotenstve sa sice u neho plati 60e za trimester, ale podla cennika, co ma na stranke, tak netehotne platia iba nadstandard na vlastnu ziadost. skus zavolat sestricke a spytaj sa priamo jej.

noemikatka
autor
26. apr 2016

@bubinko1506 ahoj mozem sa ta spytat aky je ten gynekolog ja som unho nebola este ani len som pocula ze sa umnho plati je zevraj sukromnik :( aky jeto doktor ako sa chova k pacijentom a kolkonma vlastne rokou dakujem

bubinko1506
27. apr 2016

@noemikatka dr. karkalik ma asi tak do 40 rokov. ja som s nim zatial velmi spokojna - doteraz mi vzdy robil na poradni aj ultrazvuk, aby videl, ci su dvojicky v poriadku - vsetko mi ukazoval na obrazovke, co prave pozera a ci je to ok. zatial som platila iba na konci prveho trimestra 60e. inak som neplatila nic.

noemikatka
autor
27. apr 2016

Ďakujem aspoň tá túto radu