Gynekológ alebo gynekologička v Bratislave

verkaveverka
25. máj 2020

Ahojte, neviete prosím o nejakom dobrom gynekológovi alebo gynekologičke v BA? Mám 24r., v živote som tam nebola a potrebujem co najskôr z krvi zistiť, či som v tom alebo nie.

Chcem vedieť, koľko sa platí vstupný poplatok, niektoré píšu, že 20, niektoré že aj 50e a niektore píšu ze potom sa platí, ešte nejaký ročný poplatok 100e, niektoré vraj ročný poplatok neplatia, tak ako to je?

Zrejme to závisí od toho ci je štátny alebo súkromný. Takže keby mi tu niektorá z vás poradila štátneho o ktorého sa neplatí ročný poplatok a proste nie je drahý a je dobrý, bola by som rada. Ďakujem.

renatka1985
25. máj 2020

24r a nikdy si nebola u gynekologa - najvyssi cas veru!
Ja odporucam MUDr. Roman Zacok - pre mna top. Plati sa 60€ rocne.

Odbery na hcg ti spravia aj v medirexe alebo alpha medical labakoch /za poplatok/, na to nemusis ist ku gynekologovi.

Robila si si test?

ckatka
25. máj 2020

@verkaveverka zavolaj si do poisťovne a povedia ti ku ktorému patríš rajonne. Tam by si nemala platiť.

lennyka17
25. máj 2020

@verkaveverka doktorka Marekova v petrzalke. Neplatí sa žiadny ročný poplatok a je to vynikajúca odborníčka. Za poplatok sa dá objednať aj na čas 🙂 platí sa iba za sono 10e. Ja som maximálne spokojná 👌inak na potvrdenie stačí kúpiť digitálny test, ten krásne ukazuje aj týždne tehotenstva 🙂 mne ukázal v 1. deň meškania.

verkaveverka
autor
25. máj 2020

@lennyka17 ahoj, ďakujem pekne, kontaktujem ju 🙂 Ako sa volá ten digitálny test? Či to je jedno? A koľko stojí?

verkaveverka
autor
25. máj 2020

@renatka1985 nerobila som si ešte test

renatka1985
25. máj 2020

@verkaveverka ak ti uz meska ms sprav test. Preco to tak surne potrebujes vediet? 🙂

verkaveverka
autor
25. máj 2020

@renatka1985 lebo si chcem byť istá, nebyť nervózna a stihnúť interrupciu

lennyka17
25. máj 2020

@verkaveverka https://www.drmax.sk/tehotensky-test-clearblue-... toto je on, stojí 7€. Ja som k tej doktorke prešla pred 8 mesiacmi, mala by brat nové pacientky ešte 🙂

renatka1985
25. máj 2020

@verkaveverka mas cas do 12tt. Uz ti meska ms?

verkaveverka
autor
25. máj 2020

@renatka1985 ano, už skoro týždeň

verkaveverka
autor
25. máj 2020

@renatka1985 mávam nepravidelnú, hore-dole, ale takto mi ešte nemeškala

renatka1985
25. máj 2020

@verkaveverka tak to ti staci ist do lekarne a kupit akykolvek test, to uz budes vidiet. kolko dni od styku?

verkaveverka
autor
25. máj 2020

@renatka1985 ten viem presne, bol 4.maja

renatka1985
25. máj 2020

@verkaveverka tak to uz ti naozaj staci akykolvek test, ktory bezne kupis aj v drogerii ci lekarni, urcite ukaze. Drz sa.

verkaveverka
autor
25. máj 2020

@renatka1985 ďakujem pekne 🙂

verkaveverka
autor
26. máj 2020

@lennyka17 už som objednaná na budúci piatok a testy mi vyšli negatívne 🙂 Neviem ci som správne pochopila, ale neplatí sa ani vstupný poplatok?

lennyka17
26. máj 2020

@verkaveverka pochopila si správne, neplatila som nič 🙂dufam, že budeš spokojná 🙂 ja v pondelok na kontrolu bábätka 🙂

katemiss90
2. nov 2023

Ja mám výbornú skusesnosť s doktorkou Borošovou aj Valúchovou. Obe robia v klinike Gynaex na Záhradníckej.