Gyneka clinic

weru3ka
10. apr 2013

Ahojte chcem sa odhlasit od mojej gynekologicky do sukromnej kliniky nasla som tuna v Trencine tuto Gyneka clinic..Prosim vas ake mate skusensot s nou?? chcela by som len k pani dokorke neviem vsade je pisany len doktor...Poradite ako to je?A to rocne tych 50 eur co zahrna?dakujem

mrvaj
10. apr 2013

@weru3ka Tak to by mal byť pán doktor Jankovský. Je mojím lekárom už 7 rokov a som spokojná. 🙂 Ak ide o ten poplatok 50 Eur, nemusíš ich platiť. Je to na tebe. Ale sedáva u neho veľa žien, takže čakáš aj niekoľko hodín. Vyplatí sa tento ročný poplatok tehotnej žene, ktorá tam chodí pravidelne - ak ho zaplatíš, si uprednostnená (nečakáš). Ak nie si tehotná a čakajú ťa len preventívky, prípadne iné vyšetrenie, tak sa môžeš objednať na presný čas za 5 Eur. A vôbec nemaj mindre z toho, že je to muž. Je milý a vždy usmiaty 🙂

weru3ka
autor
12. apr 2013

@mrvaj jej dakujem ze vobec ktosi odpovedal nevies mi prosim ta poradit ci aj ked nie som ich pacientka zatial ci by mi spravili test na chlamydie?.A k tej doktorke chdi tiez vela ludi?🙂) ked ja radsej zenu🙂 A su taky profesionlany venuje sa ti dostatocne?mam aj problem otehotniet tak preto by som rada nejakeho seriozneho🙂

gubcikova
12. apr 2013

@weru3ka pracuje tam aj doktorka

mrvaj
12. apr 2013

@weru3ka tak na to, koľko času venuje ženám, ktoré chcú otehotnieť ti neviem odpovedať. Ja mám skôr opačný problém - ako neotehotnieť 🙂 (po 3 deťoch ma zradila aj MIRENA - teliesko a mám teraz 4) 😨 🙂 Držím palce!!!

weru3ka
autor
13. apr 2013

@mrvaj :D jaaj a tak lepsie ako nic🙂 zavidiim ti. A ta doktorka ma inde ordinaciu keby pridem ze chcem k nej tak nemusim ist cez toho chlapa nie?:D nabuduci tyzden asi skocim tam🙂

mrvaj
16. apr 2013

@weru3ka Ahojky. Tak o doktorke Ti neporadím, ani som nevedela, že tam má aj ženu - lekárku. Darmo, preventívku som absolvovala ešte vlani, tak asi nejaká novinka. Ale tiež sa chystám, tak uvidím. Držím Ti palce!!! 🙂 🙂