GymBeam produkty - skúsenosti

lenuska9999
29. júl 2021

Ahojte ma niekto skúsenosti s vecami z GymBeam ? Konkrétne mam na mysli vitamíny, proteíny, doplnky stravy
.. ste spokojné alebo naopak? Dnes som tam narazila na vitamíny za super cenu a oslovili ma aj tie všelijaké masla co tam sú.. no a proteínov palacinky a tak

vanda323
29. júl 2021

@lenuska9999 Ahoj môj manžel je závislý na ich produktoch, obiednava vitamíny, oblečenie, proteíny, fľaše, dokonca masla arašidové polevu...a je nad mieru spokojný

leuska99
29. júl 2021

@lenuska9999 jasne .. 🙂 skúšala sok aj tie nizkolaroicke omáčky polevy aj cestoviny ja som s nimi veľmi spokojná a odporúčam

lenuska9999
autor
29. júl 2021

Tak ďakujem idem si niečo vybrať 🙂 len ma zaskočilo keď som videla, že tam stojí 90 tabliet vitamínu C niečo cez 2 eura :D keď som bola chorá a kúpila som v lekárni, tak som zaplatila 15. Preto mi to prišlo trocha čudné a pýtam sa na skúsenosti:D

sasha10
29. júl 2021

Musíš pozerať zloženie, ja som tiež s niečim velmi spokojná kvalita/cena ale napríklad gumené probiotiká mi prišla super vec super cena ale vôbec mi nepomáhali a nakoniec som zistila že tam je len 1 kmeň mikroorganizmov kde v probiotikách v lekárni čo sú drahšie tak ich je napr, aj 9 takže treba len čítať zloženie 🙂

pupi14
29. júl 2021

objednávala som z tade už veľa, aj vitamíny, aj oblečko a všetko fajn, drahý ten užíva len vitamíny z tade 🙂

122laura122
29. júl 2021

@lenuska9999 ja som tiež veľmi spokojná, či už s produktami, rýchlosťou doručenia, alebo komunikáciou. Objednávam všetko možné, od orieškových masiel, cez bezkalorické omáčky, až po flavour powder (super do kaše, jogurtu, kávy, palaciniek...) 😊 plus na instagrame im robia viacerí kampaň, takže si môžeš uplatniť 5% zľavu

lenuska9999
autor
29. júl 2021

Ďakujem baby za odpovede 🙂

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hviera81
30. júl 2021

objednavame odtial dost casto, a zatial spokojnost. len naposledy co doslo, to uz bolo teplo, tak to bolo roztopene, s tym ze maslo ghee aj vytieklo, takisto aj proteinove arasidove maslo.... neviem ci chyba prepravy alebo skladovania (zasielkovna)

janula2511
29. jan 2022

Prosím vás vitamín C 500mg a B komplex je vhodný aj pre deti od gymbeam? Dáva niekdo od tejto značky aj deťom?

carolinaczajka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz