Gulička v prsníku. Čo to môže byť?

lenullka24
16. dec 2011

Ahoj baby. Chcela som sa spýtať dnes som si nahmatala v ľavom prsníku dole akoby malú guličku, inak žiadne iné zmeny nemám. Na dotyk ma to nebolí. Teraz mám tesne pred menštruáciou. Neviem či mám počkať kým mi skončí alebo zajsť k lekárovi hneď, prípadne či s tým nemáte niektorá skúsenosti čo to môže byť?? Inak na prehliadky chodím poctivo, sono minulý rok v marci a vyšetrenie gynekológom som absolvovala tento rok v auguste. Som z toho v strašnom strese ☹

sisaha
16. dec 2011

pockaj na menzes a ked tam bude aj po jeho skonceni, chod za lekarom a sup znova na sono. Moze to byt obycajny fibroadenom, alebo len hormonalne zmeny pred menzesom

latvia
17. dec 2011

ja by som sla hned, nervozita by ma asi prinutila. a je mozne ze ta vezmu na vysetrenie akurat po menstruacii. listok na ultrazvuk mozes dostat hned, objednaj sa, budes kludnejsia, nemusis stresovat. zrejme to bude len nieco hormonalne.

nela82
17. dec 2011

Neboj sa..ja som to mala dva-krat...aj terazpred mesiacom-hrozne som sa bala 😒 no bolo to pred menstruaciou.Po menstruacii uz necitim..Pockaj a potom uvidis-drzim prsty. 😉