Guča hlienu v krku - reflux

8. sep 2023

Prosím vás upokojte má lebo ja sa dosť bojim už.
Ja neviem či to spôsobuje reflux , myslim že nič take zle nejedavam. No stáva sa mi že buď po jedle , alebo napríklad teraz (ešte som nespala) ale jedla som naposledy asi o siedmej a teraz som začala cítim v krku akoby takú guču hlienu, vkuse to prehltam a stále to cítim v tom istom mieste , núti má to tak nasilu akoby vygrgnut/vytlačiť to z toho krku a nejde to až sa bojim že sa z toho udusim. Je to strašne nepríjemne .. 😒

pindusa
9. sep 2023

Navštíviť gastroenterológa ,vyšetrenie sa dá vydržať ked ideš na lacno,zrejme sa jedna o reflux ,lekar ti dá lieky a papier co mozes jest a co nie.Ja som nevedela prehltnúť ani vodu a ked som začala jest tak som nevedela ani jedlo prehltnúť potom sa mi začalo čkať tak kýbel vody vypiť po duškoch inak sa nedalo nevedela som prehltnúť ,aby mi jedlo išlo dolu krkom ale sa to pomocou diéty a liekov upravilo.Tiež mi nebolo všetko jedno.Pekny vecer Ala.

janka2203107
10. sep 2023

Ahoj ja mám presne toto isté neviem či mám málo kyseliny alebo veľa a ešte sa mi spúšťa hlien zo zadu nosa ktorý ma núti stále prehĺtať už mám celé hrdlo vysušené gastro som bola no nepomohli mi ešte chcem skúsiť alergologa neviem či to spôsobuje ale aspoň niesom sama čo toto má lebo som tiež zúfalá

tatiana149
26. apr 2024

@janka2203107 mám to isté. Skúsili ste alergo? Ja ešte nie. Ale budem musieť. Furt prehltam hlieny aké chorá niesom. Gastro vyšetrenie našlo reflux nič viac. Aj kolono mi už robili. A tiež nič. Výsledky histologie ok. Hlieny mám furt a neviem sa ich zbaviť. Prehltam a prehltam až mám ich tak moc že jesť mi nejde. V noci sa dusím čo už nemôžem prehĺtať. Zadnú nádchu mam dlhodobo no nič nepomáha. Chorá niesom a z nosa ani kvapka nič len všetko hlien mám v krku ale odkiaľ sa berie netuším . Všade som už bola aj na plucnom. A tiež všetko ok. Tak rozmýšľam či ja nebudem mať alergiu ale u nás sa veľmi dlho čaká na termín. No skúsim sa už objednať

dominika0022
22. aug 2024

@janka2203107 prosím vás, reflux vám nezistili?

dominika0022
Autor odpoveď zmazal
Zobraz