Genitálne bradavice v ústnej dutine

kukuc1234
8. máj 2022

Ahojte, už dlhšiu dobu sa liečim na genitálne bradavice, ktoré mám v oblasti pyskov tam dole, nedávno som si vsimla, že takéto isté výrastky ( ploche bradavicky) mám aj na prednej časti jazyka po bokoch, ale aj na spodnej časti jazyka... Stretol sa s tým prosím niekto? ak áno, neviete poradiť, ako sa liečia alebo prípadne napísať nejaké skúsenosti? objednávam sa na krčné, len chcem si aspoň prezistiť nejaké info, Ďakujem moc.

anavka4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kukuc1234
autor
9. máj 2022

@anavka4 vyzerá to takto, na jednej fotke som si tie bradavicky neutrela, aby bolo vidno, že "nestoja" no a na ostatných fotkách som si ich utrela a tam už ich dostatočne vidno, ja som si ich všimla nedávno, som si istá, že pred tým tam neboli a ani na bokoch jazyka, ako keby z prednej strany viď foto

anavka4
9. máj 2022

@kukuc1234 a kedy ides na krcne ??napis co ti potom povedali,ale podla mna to nebude to🙂

deginko
9. máj 2022

Neviem,mne nepríde,že toto sú genitálne bradavice......ale daj vedieť ako si dopadla

kukuc1234
autor
9. máj 2022

@anavka4 mala by som ísť zajtra, ak sa nič nezmení a áno, dám vedieť

annnna18
9. máj 2022

Podla mna je to normalna sliznica jazyka

millky
9. máj 2022

@kukuc1234 podľa fotiek máme taký jazyk asi 90% populácie, aj tie "vlásočnice" aj tie kopčeky. Ja to mám pod jazykom celý život a všimla som si to keď som bola decko a sušila som si jazyk 😆 vtedy som si všimla tie "vlásky" ako keby potrhanú kožu a s krikom som utekala za mamou, že mám chorý jazyk, a ona mi povedala, že je to normálne, že to majú "všetci"....

janulik198281
6. nov 2022

@kukuc1234 boli to genitalne bradavice alebo čo to bolo? Lebo som si nedávno pod jazykom našla tiež také vlasocnice tak by ma zaujimalo čo to je

kukuc1234
autor
7. nov 2022

@janulik198281 z výsledkov som nemala pozitívne hpv v tele, písalo mi na tom papieri, že je to nejaký zápal, a tie boky okolo jazyka, sú vraj z dlhodobého odierania, keďže mám strojček na spodných zuboch, neviem vôbec ako to je...

tomah
1. júl 2023

@kukuc1234 Ahoj, je to už delší dobu, ale chtěl bych tě poprosit o odpověď co byla nakonec příčina tvého problému? Dekuji

fadama
1. júl 2023

@tomah Používateľka kukuc1234 už nemá účet na Modrom koníku. K tomuto kroku sa rozhodla sama používateľka.

ewica2023
10. jan 2024

Dobrý deň neviete čo na tento výrastok je biely veľmi mi zavadzia

megal723
28. júl 2024

@kukuc1234 mám to isté a áno,su to get.vyrastky