Genitálne bradavice

denisse1311
27. feb 2013

Ahoje mamicky mate niektora skusenosti s genitalnymi bradavicami?ja mam nieco take pri vchode do posvy ale neviem.ci je to ono. Mala som aj genitalny herpes. Akurat mam menstruaciu à volala som doktorovi à sestricka ma odmietla.zobrat n'a vyšetrenie ze maju naobjednavame pacientky co mam robit?prosim poradte

sisaha
27. feb 2013

@denisse1311 zmenit gynekologa

denisse1311
autor
27. feb 2013

@sisaha obzmene gynekologa uvazujem uz dlho lebo vzdy ked mam problem vzdy ta ista odppved objedname vas az Za dva alebo tri tyzden....to mam byt v bopestiach tri tyzdne?neviem ale.druhy gynekolog by ma nevysetril aj Za poplatok?

lubica285
27. feb 2013

@denisse1311 Ahoj, ja som mala to isté. Tak v prvom rade som na to brala homeopatiká THUYA OCCIDENTALIS a DULCAMARA, a samozrejme, že som bola ešte aj u gynekologičky, ktorá mi dala výmenný lístok ku kožnej, tam mi to zamrazili a odpadlo. Tak skús aj najprv tie lieky. 🙂

denisse1311
autor
27. feb 2013

@lubica285 dakujem a kolko si ich mala? ak sa možem spytat? ja mam take 2 male pri vchode do pošvy, min. tyžden som bola u gynekologa a mala som tam a vôbec mi na to nič nepovedal? mohli to byt bradavice? lebo mna to dost aj boli hlavne pri pohlavnom styku. mam ist na pohotovost? nevieš či by ma vyšetril aj iny gynekolog ako ten môj?dakujem0

lubica285
27. feb 2013

No ja som mala najprv jednu, ktorú mi zamrazili a potom mi blízko toho miesta narástla druhá. No tak to pochybujem, že by si niečo také nevšimol, mne hneď dala výmenný lístok. a medzitým, aby sa mi to zas neurobilo som brala tie lieky. mohli to byť, alebo taktiež to môže byť "divé mäso". no mna to nebolelo, lebo som to nemala pri vchode, ale zavadzalo mi to. No na pohotovosti neviem, skôr skús zavolať do nemocnice na informácie a pýtaj si číslo na kožnú ambulancia, zavolaj tam, povedz aký máš problém a možno ťa vezmú...mne tak na ruke zamrazovali bez toho, aby som mala výmenný

marunka12
27. feb 2013

ja som ich dostala tiez v tehotenstve, vystrihli mi ich noznickami bez umrtvenia.myslela som si ze tam vykopnem lekarovi zuby od bolesti... potom po porode kedze sa mi urobili znova tak som si ich zamrazila sama. kupila som si v lekarni ten bradavicnik sa to tusim volalo. a odvtedy mam pokoj...

sisaha
27. feb 2013

@denisse1311 jasne ze vysetril, zadaj do googla gynekolog trnava a otvaraj jednotlivych lekarov a kazdemu zavolaj ci ta vezmu jednorazovo, pripadne ze by si k nemu presla

marunka12
27. feb 2013

a nesmies sa vtedy holit na intimnych miestach...

denisse1311
autor
27. feb 2013

E
@sisaha ok skusim.si ich tatko poobvolavat à uvidim ako dopadneo lebo by dom Chcela pocut aj nazor ineho lekara.

denisse1311
autor
27. feb 2013

@marunka12 je mozne ze si to gynekolog nevsimol ked ma vysetroval?vysetria ma aj ked mam menstruaciu uz je slaba 4den...

denisse1311
autor
27. feb 2013

@marunka12 navonok mam taku potrhanu posvu od porodu mam take trhliny n'a jednej strasne posvy....

marunka12
27. feb 2013

@denisse1311 no moj si to nevsimol az ked som ho upozornila nato.mne sa to potom roznieslo ale mala som aj masticku urcenu na brad. ale nepomohlo preto som si ich zmrazila sama a odpadli mi.tiez to bolelo ale nie tak ako ked to zmrazuje lekar. gynekolog by ta mal vysetrit aj cez menstruaciu.myslim, ze ked zavolas hociakemu mali by ta zobrat aj jednorazovo...

sintra
28. feb 2013

Nech ti predpise masticku Wartex, je to velmi ucinne.

denisse1311
autor
28. feb 2013

@sintra da to kupit aj Bez predpisu?ci ne?zmiznu po Tom tué bradavice?

sintra
28. feb 2013

@denisse1311
Nie som si uz 100% ista, ale myslim, ze len na predpis. Bradavice pri spravnej aplikacii zmiznu.