Gél alebo krém na jazvy po akné

handmadejulka
7. sep 2020

Dobrý deň,chcela by som sa spýtať,nemá niekto dobrú skúsenosť s nejakým gélom alebo krémom na jazvy po akné? Nečakám žiadne zázraky ale aspoň trošku zlepšenie, ďakujem pekne za odpovede.

ingridka07
7. sep 2020

@handmadejulka neviem poradiť ale budem rada ak niekto ani tiež mam problém

kika831
7. sep 2020

@handmadejulka ak mozem poradit kasli na gely. Skoda penazi. Skus vyhladat nejake sukromne dermacentrum a nechaj si poradit ohladom ci uz laserov alebo teraz je nejaka myslim aj enzymaticka liecba. Zalezi od stavu jaziev. Drzim palce

neluskas
7. sep 2020

@handmadejulka ja mám veľmi dobre skúsenosti s prírodnou kozmetikou.sada obsahuje čistiaci gél,krém,masku a krém na pigmentové škvrny po akné.velmi dobrá kozmetika aj na aknoznu pleť

evka94
7. sep 2020

@handmadejulka produkty LR ste skúšali? Mne vyliečili ekzém a sú aj na jazvicky gély/krémy. Kľudne mi napíšte ja sa tomu už aj venujem pošlem Vám rada viac info

evka94
7. sep 2020

@ingridka07 kľudne mi napíšte

kakawah
8. sep 2020

Ide o červené skvrny? Ak ano tak mne v minulosti pomohol La roche posay. Sada Effeclar duo krem.

123369
8. sep 2020

@handmadejulka máte na mysli jazvičky ako fľaky? Alebo také priehlbiny na koži. Každopádne na oboje zaberá chemický peeling buď u kozmetičky silnejší, alebo na doma je slabší, ale pri prebudelnom používaní efektný. A potom na fliacky sérum Alpha arbutin od The Ordinary.The Ordinary má aj ten chemický peeling AHA.