Gastroskopia v úplnej narkóze

antonia9384
16. okt 2022

Prosím podstúpil niekto nedávno? Poraďte...kde a prebehlo všetko ok?

anieliks
17. okt 2022

@antonia9384 ahoj čo ja viem gastroskopiu ani detom pod narkozu nerobia

rachel36a
17. okt 2022

@antonia9384 v MT robi Mudr. Baláž...teraz neviem kolko, ale pred tromi rokmi to stalo 200€... Prisla som, uspali, urobili, do 20 minut som bola uz hore...

svetlonos
17. okt 2022

@anieliks
robia a v pohode aj dospelym! Napr. v AT ale hlavne privatnym pacientom. Dr kolegovi povedal, ze je to otazka penazi oi. Takze urcite to mozne je.

keyla38
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
19mmm71
17. okt 2022

samozrejme niečo sa priplaca no je to uplne v pohode

thereisabear
17. okt 2022

O narkóze neviem, ale za mňa, to nebolo také strašné, ako to vyzerá. Veľmi som sa bála, ale nebolelo to vôbec, len trochu nepríjemné. Tiež som si myslela, že to nedám...

anieliks
17. okt 2022

@svetlonos možno že aj robia ale v košiciach viem že nerobia lebo sama som to višetrenie postupila tiež som hladala lekara ktory ma uspi lebo strašne som sa bala ale nebolo to nič hrozne višetrenie nieje bolestive len trosku neprijemne ato je cc 3 až 5 minutova zaležitost tak že zbytočne som sa bala a chcela ist pod narkozou asom zato aj vdačna ved narkoza nieje sranda

svetlonos
17. okt 2022

@anieliks
ja som tam bola polhodinu, myslela som, ze ma zadusi. Mala som paniku a na try razy mi hadicu do krku pchal. Po tom zazitku som nesla ani na kontrolu. Raz a nikdy viac. To 15 minut po porode som povedala, ze kludne aj druhy mozem 😁

avicii18
17. okt 2022

Ja som mal kombináciu gastro a kolono v jeden deň. Nádhera 🙂 Ale kolono polo pod práškami a hadica v hube mi akurát vtisla slzy do očí. Nebolo to moc príjemné. Či to robia pod narkózou neviem. Kolono bez narkózy je asi najväčšia mňamka. Ale je to prípad od prípadu. Môj otec napr. ani nevedel že mu niečo lezie črevami.