Gastroskopia a injekcia do žily

fetykovci
6. sep 2021

Dobrý deň . Idem na gastro na hadicku a budú mi dávať injekciu do žily ako oblbovak ... Môžem šoférovať ?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
modrava
6. sep 2021

musis mat doprovod, to sa pytaju hned na zaciatku

siska53
6. sep 2021

@fetykovci to nech ti ani nenapadne! Mna nepustili ani samu domov dopravou! Musela prist po mna mama!

kacena4
6. sep 2021

ja som bola pred mesiacom a od chvile co ma pichli som si absolutne nic nepamatala az kym som sa nevyspala (bol po mna muz) takze total okno - takze ziadne soferovanie...

janetinka27
6. sep 2021

pred zakrokom obycajne davaju take poucenie, kde to mas vsetko vysvetlene. byva tam napisane aj to, ze nemozes soferovat, ani sama cestovat a musis odist zo zariadenia v sprievode inej osoby atd

savanna
6. sep 2021

Tak su dve moznosti, bud oblbovak a ist s doprovodom, alebo soferovat a vydrzat to bez oblbovaku (nie je to take hrozne). Alebo potom verejna doprava.

cacianka
8. sep 2021

Moja kamoška robí gastro - bez doprovodu ani nevezmú dnu. Starších ani bez oblbovakov

hennyinnsbruck
8. sep 2021

@cacianka tak to asi kde ako mna pustili aj bez doprovodu/bola som vyzdvihnuta potom. Aj by som si to odpeskovala domov keby to nebolo daleko🤣
Mne robili v plnej narkoze aj gastro aj kolo.

cacianka
8. sep 2021

@hennyinnsbruck preto píšem že starší.svokor mal 77 r.doviezla ho sanitka ale poslal ho preč.
odmietli ho vyšetriť, hľadali sanitkara prečo neodovzdal pacienta a dokumentáciu z ruky do ruky. Svokor ani nič nechcel užiť, kolono naostro tak som povedala na moju zodpovednosť že kým vyšetria zoženiem odvoz. Mala som chuť svokra vycapat po holej za jeho výčiny.....😇

hennyinnsbruck
8. sep 2021

@cacianka juuuuj🙈🙈🙈😅😅😅