Gastrofibroskopia v celkovej anestéze

deti5
28. júl 2024

Dobrý deň čaká ma gastrofibroskopicke vyšetrenie teraz v celkovej anestéze na tematinskej v Bratislave aké máte skúsenosti má to robiť MUDr paulen .Ako má uspia neviem idem na predoperačné vyšetrenie iba a potom poslať papiere meilom a anestéziológ že to pozrie výsledky a ja len prídem na daný deň na zákrok len neviem ako uspavaju pri takomto vyšetrení Ďakujem za každú odpoveď

klementinka58
28. júl 2024

ja som bola v Novych zamkoch uspali ma normalne injekciou a o 20 min prebudili,nic strasne
anesteziolog bol super, klasicka narkoza

deti5
autor
28. júl 2024

@klementinka58 aha takže žiadna .maska na tvár to cez žilu mi dajú injekciu to ako infuzia a normálne budem spať Ďakujem

klementinka58
28. júl 2024

Davali aj masku nsjprv injekcia a potom prilozili masku, spis normalne nic necitis, este aj doktor cakal nachystany kedy zaspim so sondou

deti5
autor
28. júl 2024

@klementinka58 Ďakujem a hadicu asi potom dajú oni už sami a boli ste na boku alebo rovno ste lezali pred uspatim

deti5
autor
28. júl 2024

@klementinka58 ďakujem

klementinka58
28. júl 2024

Ulozia ta,nabok, daju ti naustok, potom ta uspia

deti5
autor
28. júl 2024

@klementinka58 a to aký naustok

klementinka58
28. júl 2024

Naustok cez ktory zavedu hadicu,v ustach ho drzis, davaju ho pred uspatim lebo potom sa to neda

deti5
autor
28. júl 2024

@klementinka58 aha čiže to mi dajú do úst budem na boku a potom ma uspia na Tom boku Ďakujem 12.8.ma to čaká v Bratislave na tematinskej

klementinka58
28. júl 2024

@deti5 ano presne tak a potom ta prebudia. Nic to nie je naozaj

deti5
autor
28. júl 2024

@klementinka58 Ďakujem lebo už dva krát som mala panicky atak nevedela som to dať bez uspatia Ďakujem vám za odpovede

klementinka58
28. júl 2024

@deti5 to chapem, ja som bola len raz aj to som sa dala uspat.nic to nie je je to v pohode

svetlonos
28. júl 2024

@deti5
to je super ze ideš na úpätí. Mne to robil dr bez narkóze a podlana je to postup ako v stredoveku eku 😱 Hrozne čosi to bolo. Mala som ísť na koncert trolu, dala som ho pozdravovať ze dik ale nikdy viac bez narkozy!

deti5
autor
2. aug 2024

@svetlonos ja idem na tematinsku MUDr paulen on robí aj kolonoskopiu aj gastrofibroskopiu v celkovej anestéze ja sa toho bojím mala som dva krát panicky atak môj manžel ten išiel úplne v pohode aj vrchom aj spodnom naraz mu to robili v jeden deň.