Gastroenterológ v Bratislave

ladia
17. feb 2015

Dievcata prosim Vas vedeli by ste mi poradit dobreho odbornika Gastroenterologa v Bratislave ?

lebo mam tretieho a katastrofa .
dakujem

daisydee
17. feb 2015

@ladia
Sukromne gastroenterologicke centrum Thalion. Urobia ti tam vsetky vysetrenia a nemusis lietat kade tade.u mna jednoznacne spokojnost, aj ked sa dlhsie caka na konzultaciu.

betina13
17. feb 2015

@daisydee a u koho konkretne si bola?

daisydee
17. feb 2015

@betina13
Dr. Beata Repakova

ladia
autor
18. feb 2015

ahoj dakujem
chodim do procare ale cista katastrofa dr Bezayova odtial odisla teraz ju zastupuje lekar na dva mesiace a dalej nevedia potrebujem stvrtrocne kontoroly koli nalezu mame v rodine vela rakoviny otec jeho otec vsetko zaludok cize hladam naozaj niekoho kto mi aj vysvetli vysledky a ma normlany pristup,
V tom Thalione som bola pred Procare ale to uz bolo davno .

bobulka34
18. feb 2015

ja som bola s dcerkou v podunajskych. sa mi zda, ze na antolskej je niekto dobry

matita
25. feb 2015

tak v tomto by som potrebovala poradit aj ja. ja som prave skoncila v thalione hlavne kvoli terminom objednania.

ladia
autor
25. feb 2015

Ahoj tak nakoniec som si nasla dr Paulen v medissimo on pracoval pre tym pre ten thalion platim samozrejme vsetko lebo nemaju zmluvu s mojou poistovnou ale aspon sa so mnou normalne bavi a vsetko mi vysvetli uvidime ake to bude po vysetreniach ak budem spokojna zmenim poistovnu koli nemu. , aj Dr. Bezayova vo vojenskej nemocnici je celkom dobra ja som k nej chodila 5 rokov v procare ale neriesila moj problem tak som musela zmenit a nakoniec aj tak odisla tak mozno ju skusit oslovit. ona je velmi citliva aj pri vysetreniach som ani nevedela a hadica bola uz v tenkom creve v tomto je ozaj super akurat ze to vysvetlovanie vysledkov bolo take snou tazke riesit lebo nemala cas alebo sa jej t zdalo zbytocne neviem taka bola cudna ku koncu.

matita
25. feb 2015

@ladia jej, si zlata, ze si mi dala vediet. zhodou okolnosti som sa dnes prave objednala tiez do medissima k paulenovi, lebo som o nom citala len dobre referencie. len este som im pisala, ci sa tych 15 eur (mam vszp) plati pri kazdej navsteve, aj odberoch aj inych vysetreniach... ale mam obavu, ze ano, ale snad to bude stat za to. dufam 🙂

ladia
autor
25. feb 2015

@matita

ahoj ano ze sa plati to mi hovorila sestricka ze ak mas Vszp alebo union tak platis 15 eur ako asistenciu lekara ci co.
no ja zial platim viac lebo mam doveru ale zmenim na union ak budem spokojna . Tak dufam ze budes aj ty spokojna 🙂

matita
25. feb 2015

@ladia no otazne je akurat, kolko navstev v ramci aktualneho zdravotneho problemu budes/budem potrebovat..... ale ano tusim tych 50 EUR je to potom za navstevu... ale ak pomoze.....
akurat ma napadlo, mas aj kartu od predchadzajuceho gastroenterologa? ja mam vsetky kopie, tak snad to bude stacit...

ladia
autor
26. feb 2015

@matita ano ja som platila vstupne 50 eur a kazda dalsia navsteva je 30 eur hadica je 70 eur tak je to dost ale uvidim ako sa mi osvedci este mi jedna kocka radila dr. Kratkeho v petrzalke ze ma zmluvu aj s doverou tak uvidim ako to pojde u tohto a ked tak skusim zase ineho hlavne nech u zmamjedneho staleho lebo kazdy je iny a ide o citlive vysetrenie a ni ekazdy je taky citlivy.
inak kopie mam presne odlozene lebo tento dr. Paulen si to vsetko pekne studoval fakt ze som tam sedela hodinu v tej ordinacii bol tiez velmi mily.
a ty ked mas vszp tak platis vlastne iba tych 15 eur vzdy a uz nic ine neplatis?

matita
26. feb 2015

@ladia no napisali mi ze teda tych 15 eur za kazdy termin u nic /casovy manazment na presny cas objednania/ a inak maju na stranke cennik /individualny klienti, gastro ambulancia, cennik/ a tam je par poplatkov pre union aj vszp /ale len charakteru zruseny neohlaseny termin, nejake infuzie a sanovyziadane vysetrenia/ a zvysok su samoplatci. No teda celkom palky pre samoplatcov, hlavne, ze mas zdravotne poistenie..... Ja trochu vaham aj nad tymi "nizsimi" platbami pre vszp, lebo mam momentalne problemy, kvoli ktorym tam asi budem mat viac viac vysetreni a uz aj tak sa mi to zda dost, ale hovorim, v thalione som nemala dobry pocit a aj predtym som pomenila par gastroenterologov, tak dufam, ze mi tu pomozu.... A mimochodom pred vela rokmi /mozno uz tak pre 8/ som chodila aj ku Kratkemu. Popravde si uz az tak velmi nepamatam preco som od neho odisla, lebo sice mi problem vtedy nevyriesil, ale zaujem mal a poslal ma na vysetrenia aj na rezonanciu tusim, ale nic konkretne sa mi nezistilo, a potom za pol roka som isla aj tak na operaciu zlcnika... Ale hovorim, snazil sa vtedy. Ale mari sa mi, ci som tam neprestala chodit tiez kvoli dlhym terminom na objednanie... Fakt uz neviem. Len si pamatam, ze na dalsiu gastroskopiu som sa uz potom objednala k mudr. Sutkovi do thalionu. Ten bol fajn, ale neviem kde robi teraz. Potom som par rokov gastro nepotrebovala az posledne roky...

ladia
autor
26. feb 2015

@matita no ja viem je to brutal tie poplatky tiez uvidim ako to pojde ale nevladzem uz hladat dalej noveho .

matita
20. máj 2015

@ladia ahoj, chcela som sa po case spytat, ci si spokojna v medissime....

ladia
autor
20. máj 2015

@matita Ahoj ano som sice som vsetko platila ale doktor super aj sestricka vsetko super vysledky nic moc ale lekar sa mi pacil. budem chodit tam

gabusbobo
11. mar 2016

Dobrý deň, poradíte mi prosím nejaku gastroenterologicku ambulanciu štátnu, kde nebudem zase platiť majland za vyšetrenie. A chcem sa opýtať ešte či ma zoberú hocikde keď mám výmenný lístok od obvodnej ?? Idem na gastro prvý krát. Ďakujem za každú odpoveď

zuzkasu
11. máj 2016

@gabusbobo ahoj nasla si niekoho? Lebo ja dnes obvolam a nikto nebere novych pacientov vsetci mi odporucaju len doktora Slezaka ze ten bere novych

bublinka127
6. júl 2016

@gabusbobo ja som chodila k Milosrdným bratom Mudr. Martinovičová, tam som nikdy nič neplatila...ale odišla na materskú a nemala tam zástupcu, tak som bola nútená odísť...

vevericka025
15. máj 2017

Ahojte kocky.Mam objednat dceru na gastro niekde na tomasikovu Thalion no stale sa mi zapne odkazovka ze mam nechat meno a tel.c a ze sa ozvu..Mate s tym niektora skusenosti a naozaj sa ozvali?Na kramaroch je termin az za 8mes a ja potrebujem surne pre nu vysetrenie.Dakujem za odpoved

bublinka127
3. jún 2017

@vevericka025 uz su premenovani na ASSIDUO ....su na Cintorinskej ulici..tu je link

http://www.assiduo.sk/

lenka_21
6. júl 2017

@vevericka025 ahoj...kde si nakoniec skoncila. Ozvali sa ti z toho Thalionu? Tiez nad nimi uvazujem. Potrebujem vysetrenie pre 4 rocnu dcerku...

vevericka025
6. júl 2017

@lenka_21 ajoj ano ozvali.Vstupny poplatok 50eur som platila a dalsie vysetrenie 20eur ale pristup super

lenka_21
6. júl 2017

@vevericka025 Super, dakujem za odpoved. Tak idem nechat odkaz. Chodite k detskemu, ale k dospelemu gastroentrologovi. My zu sme k jednemu chodili, ale katastrofa a tak hladam niekoho ineho co dcerku vysetri. Casto sa stazuje na bolest bruska a v poslednej dobe nechce ani jest...😢

ivus7
14. júl 2017

Síce o moc neskôr, ale vytočil ma sposob "poplatku 50€" v thalione. Do telefónu pri prvej návšteve mi oznámila sestrička, že sa platí poplatok za rok, nič viac. Vravím si ok. Pri prichode na recepciu pani sa pýta, či mi povedala sestrička o poplatku. Vravím áno. Bez ďalšieho slová vytlačila blok z pokladne a strká mi ho do ruky, dala som jej peniaze, nestihla sa ani spýtať, čo je zahrnuté v poplatku a či budem ešte musieť za niečo doplacat., Keďže pani očividne nestíhala. V čakárni si prečítam blok a že SPONZORSKY DAR!!!????. Skoro ma porazilo 😠

vevericka025
14. júl 2017

@lenka_21 iba k detskej.Ale tiez my bolo povedane ze rocny poplatok 5o eur a aj tak ostatne som platila.Jedine minus

bluka2
29. aug 2017

Kde z tychto zariadeni davaju rychlo terminy? Vdaka

jaja26
14. okt 2017

@vevericka025 prosím ťa aké vyšetrenia robili dcére? Ďakujem

luciaone
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luciaone
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luciaone
Autor odpoveď zmazal
Zobraz