Fľaky po akné

1lucinka123
10. sep 2023

Ahojte potrebovala by som poradiť niečo na tmavé fľaky po akné. Dcéra má 17 a po akné jej zostali tmavé fľaky. Nemáte niečo overené co by pomohlo. Ďakujem za každú radu.

lorin29
10. sep 2023

@1lucinka123 môže pomôcť mikrodermabrazia 😊pravidelne

domiklik
10. sep 2023

@1lucinka123 neopalovat, používať spf, nosiť klobúk to je základ... Potom účinné látky ráno sérum s vitamínom C, večer niacinamid, 2-3 krát za týždeň môže dcéra zaradiť do rutiny nejaky prípravok s aha kyselinami... A potom už len hydratovat nejakým dobrým krémom... Ak by to nič nerobilo, tak chemický peeling pod dohľadom lekara, ale do toho by som šla tak v novembri, ešte je veľa slnečných dní

ildiko36
10. sep 2023

@1lucinka123 mojej dcere ani leserove osetrenie do 400euro nepomohlo velmi, musela by par krat absolvovať ale je to velmi drahe.Ja som jej uz len nanosila vseliake pripravky z lekarne z nemecka ale nic nepomohlo.Jedine keď zakrije s dermacolom

alisaela
10. sep 2023

Na instagrame pozrite smartbeauty alebo na YouTube tinanate

domiklik
10. sep 2023

@ildiko36 kozmetiku na hyperpigmentacie musíš realne používať aspoň 3 mesiace, aby si videla výsledky... Hydratovat, dôkladne čistiť, používať spf, neopalovat sa... Žiadny, ani lekarensky produkt nezaucinkuje za tyzden