Fľaky na rukách

tobnuf
9. máj 2016

Ahojte.. po porode sa mi na rukach zacali tvorit cervene .. suche.. svrbive miesta.. ako by aj take vyrazticky..Nemate skusenost co mi pomoze? Dakujem

seahorse27
9. máj 2016

Pravdepodobne ekzem - pomoze ti kozny lekar.

tobnuf
autor
9. máj 2016

@seahorse27 .. zial nemam cas chodit po lekaroch .. kedze mam doma.maleho synceka a nemam ho s kym nechat. Keby som nemusela ist aj k obvodnemu po odporucanie ale aj tam si vyckat rad.. a potom u kozneho si vyckat rad 😕

edn
9. máj 2016

podla mna atopicky ekzem, tiez s tym zacinam momentalne bojovat.. tiez od tehotenstva..kozna mi povedala, ze zatial modru indulonu a mam ist k alergologicke..a pred tym, nez som bola u dr som si davala Holtovu mast.. to je taky vseliek na vyrazky 🙂 ale urcite treba ist k dr hned ako sa bude dat, aby sa to nezhorsilo ako mne..a obvodnemu nestaci zavolat, ze potrebujes odporucenku a ze by si si po nu len prisla?? ja to tak robievam..

lubila
9. máj 2016

@tobnuf pomoze ti jedine kozny lekar a nejake masticky ktore ti pomozu na ekzem a ustupi ti aspon to svrbenie

mamazem
9. máj 2016

Odporúčam tento článok:
https://www.modrykonik.sk/blog/mamazem/article/ako-sa-da-liecit-a-vyliecit-atopicky-ekz-2q88u3/

Hlavná myšlienka je riešiť problém z vnútra - predovšetkým prečistiť pečeň a žlčník.
v.