Farebné kontaktné šošovky na čierne oči

janhe
27. sep 2022

Ahojte mám reálne takmer čierne oci, proste najtmavsi pigment hnedej.
Chcem príležitostne modré, no musia byť dioptrické.
Dnes už musia existovať nejaké čo tu čiernu prekryjú.
Máte niektorá skúsenosti a viete mi poradiť značku?
Ďakujem

luccija
27. sep 2022

@janhe neviem ci sa vyber a technologie zlepsili, ale ja som mala zelene a neprekryli, ale aj ma ocna upozornovala

taktotedanie
27. sep 2022

Take modre ake si vy zjavne predstavujete to nebude.. a je to potom aj dost vidno, ze ta duhovka je “divne sfarbena”

janhe
autor
27. sep 2022

Naozaj kokos veď tie Číňanky menia oči na hociaké farby a veľkosti a my stále nemáme tieto možnosti 😔 to je hrozne

saxana000
27. sep 2022

Nosila som jeden cas tiez som chcela z ciernych modre.je to skor len take na frcu..neprirodzene..tie co sa mi pacili syte modre takmer nikdy nic neprekryli.zo zelenej bola srackova a ked som isla do bledsej modrej vypadala som ako upir alebo husky.poskusala som snad 15 znaciek bez dioptrii a farebne jedine ktore mi ozaj pekne prekryli boli zo serie twilight na haloween cervene a jedny uplne sialene fialove 😂nakoniec som sa na to vykaslala..skusaj hladaj mozno vymysleli nieco nove uz je to 10 rokov co som mala taky sosovkovy osial...

saxana000
27. sep 2022

Zo znaciek ktore si pametam to boli colorVUE 3 tones tie mali siroky vyber a colorVUE acrazy lens boli tiez od vymyslu sveta..vsetky boli nedioptricke 3 mesacne..

elizme
27. sep 2022

@janhe odporúčam solotica sosovky... sú drahé, trebq objednat zo zahranicia ale stoja za to... robia aj dioptrické ale myslím ze len do 4 dioptrii