Farbenie vlasov a menštruácia

5. feb 2021

Ahojte. Práve som dostala menzes ale chcela som si večer zafarbiť vlasy... myslite že mam riskovať ? 😂 farbim stále tou istou Palette čierno modrou farbou🤷🏻‍♀️ Myslite že nechytí ?

nanka1986
5. feb 2021

Vtedy by sa vraj nemali... Ja sa toho držím a a no vlastne neviem prečo 😁😁😁

zuzubb007
5. feb 2021

neviem tiež je to psycho, ale nefarbím si ani ja vtedy vlasy, davová psychóza niečo sa povie a všetci si idú :D :D :D

solange7
5. feb 2021

A co je teda vo veci? Ak ma zena menzes, nemaju sa farbit vlasy lebo co? Do rana jej vypadaju, cico? 😀

autor
5. feb 2021

@solange7 vraj nechytá farba 😂

nina255
5. feb 2021

To prvy krat pocujem taketo nieco 🤔

solange7
5. feb 2021

Boze cakala som teda kravinu, ale takuto? Niektori ludia nemaju vobec pevny zaklad pod nohami ked toto riesia.

zuzana18072020
5. feb 2021

ja som sa ucila na strednej ohladom farbenia na praxi ze pocas zenskych dni je ina kvalita vlasov kvoli hormonom a ze za to nemusi chytit farba... neviem ci je to pravda ale viem ze ked chodili ku nam na prax zeny - zakaznicky a ked sa objednavali vzdy si pocitali ci budu mat kramy alebo nie 🤣 a to nie len pri farbeni aj pri trvalej atd
neviem ci je to pravda naozaj teraz ma neukamenujte 🥴
skus si vlasy zafarbit a uvidis 😀
podla mna to je blud aj ked som mala svoje dni nikdy som nefarbila 😀😀😀

katkakovac
5. feb 2021

Ja si farbim vlasy vzdy ked mam menstruaciu. 2-3 den od zaciatku. To je totiz jediny cas, kedy cez den necvicim a tym padom mam cas sa nafarbit, kym su deti v skolke. Nevsimla som si, ze by mi zle chytala farba. Len raz, to som si farbila hennou a to uz nikdy nespravim. Z hormonmi to nemalo nic spolocne, proste nemam typ vlasov na farbenie hennou.

miadi
5. feb 2021

To je blud kludne si zafarby a Keby to menej chytilo tak co? Von ides s Maskou na hlavu capica .. navstevy by si nemala mat a na selfie si das filter a budes dokonala 😂

1xenia1
5. feb 2021

Hormóny určite nemajú vplyv na vlas. Majú vplyv na vlasový korienok a folikul max a tie predsa nefarbíš. Ten vlas čo ti ide z hlavy a farbíš ho je už mŕtva hmota. Hlúpa povera typu čierna mačka nosí smolu.

erickatt
5. feb 2021

Ja ako kadernicka v poho farbim aj vtedy. Ale tiez som.pocula ze sa to nema. Ale chytia vzdy

erickatt
5. feb 2021

@solange7 ako aj v skole sme sa to ucili. Ze aj tehotne s tym mozu mat problem, ale od vtedy sa kvalita farieb velmi velmi zmenila

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
thewitch
5. feb 2021

@zuzana18072020 sranda ani ja si ich nefarbim lebo mi bolo povedané že zle chytá farba ale tak môže byť kúsok pravdy v tom 🙂

mmiskamiska
5. mar 2021

Neviem, či ste teda skúsili a ako to dopadlo ale ja som si farbila počas menštruácie a namiesto šedej mám gaštanovú. A moja mamina namiesto blond bola ryšavá. Pričom sa dáva na blond už roky a nikdy sa jej nič podobné nestalo, až počas menštruácie 🤣

vanessa131
11. jan 2022

Farbenie vlasov počas menštruácie sa neodporúča.
Pravda

Počas menštruácie dochádza k prudkým hormonálnym výkyvom a úbytku dôležitých živín z tela ženy. Aj z tohto dôvodu farba na vlasy horšie chytá alebo nadobudne odtieň, aký ste nečakali. Vlasová pokožka je náchylnejšie na svrbenie a podráždenie. Možno ste si už aj vy všimli, že počas menštruácie vlasy neposlúchajú. Nedajú sa upravovať a vracajú sa do tvaru, ktorý mali na začiatku. Dokonca sa neodporúča ani strihanie a trvalá ondulácia. Pár dní počkajte, kým budete opäť v svojej koži.

vanessa131
11. jan 2022

Našla som v jednom článku 🙂