Faktu čípok do análu a jeho zámena s čípkom do vagíny

lula24195
15. apr 2012

viem že to sem vobec nepatrí ale potrebujem rýchlo radu je to trápne ale pomýlila som si čípok faktu do analu s čípkom do vagíny co mám robiť bojím sa

janinah
15. apr 2012

čiže ho máš vo vagíne? vybrať sa nedá?štípe alebo niečo také?

strapco13
15. apr 2012

@lula24195 nestane sa zrejme nic..ale mozes mat pocit palenia, sucha, pripadne potom mozes mat vytok, nakolko meni pH
skus vyplach rosalginom / predpokladam, ze si si ten cipok vybrala ihned ako si si to uvedomila, ak nebol este uplne rozpusteny/..ale aspon mydlom na intimnu hgienu

lula24195
autor
15. apr 2012

@strapco13 no ja som to totiž zbadala až po hodine takže už je rozpusteny , momentalne nemam pristup k rozalginu kedže je nedela vecer a ja pracujem v zahranicí .... až zajtra viem zbehnut do lekarne hned som si to vypláchla intímnou hygienou ale zvnutra to vyplachnut neviem velmi sa bojím kedže to nepatrí tam

janinah
15. apr 2012

http://www.liekinfo.sk/liek-faktu-capiky-sup-10...
podľa príbal.letáku si tiež myslím,že nič sa nedeje,ale ak si tehotná,tak asi by som sa radila na pohotovosti

strapco13
15. apr 2012

@lula24195 umyt sa zvonka oplachnut nenmusi zabrat.,.skor prstom s intim mydlom si povytieraj
teda ak dociahnes..lebo teraz som si vsimla ze je to v sekcii pre tehotne..takze asi si tehu
cipok ucinkuje tak, ze odkrvuje trochu..cize moze byt posva tym padom vysusena ..takze teraz par dni bez pohlavneho styku.
neboj sa..nic sa nestane

lula24195
autor
15. apr 2012

@janinah nie niesom tehotná ...len sa bojím či to nezasiahne dako rodidlá alebo niečo predsa len je to do zadnice nie do vagíny raz som už potratila a mam hrozny strach co ak sa dačo stane hned som si dala krem od gynekologa co mi raz dal :(

strapco13
15. apr 2012

@lula24195 aky krem si si dala...zas netreba hocico len tak si tam dat
lebo ak si mala predtym ATB krem..tak ten ti moze porusit bakterialnu rovnovahu v posve a moze sa premnozit kvasinka a schytas mykozu

lula24195
autor
15. apr 2012

vola sa macmiror to je proti mikoze sa mi zdá taký žlty krem
@strapco13

strapco13
15. apr 2012

@lula24195 hej ten je proti mykoze..ten mozes

lula24195
autor
15. apr 2012

@strapco13 myslíš že sa nestane nič??? dufam to nezasiahne nejako maternicu alebo čo strašný mam strach taka hlupa som

strapco13
15. apr 2012

@lula24195 nie..to je lokalne liecivo..ucinkuje len v mieste posobenia na cievy, cize do maternice sa nedostane
ale ak sa pokusas o tehu pockaj jeden cyklus preistotu

lula24195
autor
15. apr 2012

po potrate musíme čakat až do leta ešte dakujem ti strašne za rady a za ukludnenie si zlata

strapco13
15. apr 2012

@lula24195 nabuduce opatrne...toto e este ten menej zavazny omyl..su horsie omyly pri liekoch...ale clovek sa uci najlepsie na vlastnych chybach...tak snad ti toto pomohlo vyvarovat sa horsich chyb do buducnosti
kazdemu sa nieco podobne stane
drz sa

lula24195
autor
15. apr 2012

@strapco13 dakujem dam si už pozor zajtra rano ideme hned do lekarne idem si kupit rosalgin