Extrémne vypadávanie vlasov v oblasti temena

simiimis
1. máj 2018

Mile zienky, mam na vas jednu otazku... Co si myslite o extremnom vypadavani vlasov len v oblasti temena (priamo tam, kde si robim copik)? Mala som dlhe vlasy po zadok, ktorych som sa zial musela vzdat.. momentalna dlzka je cca pod prsia. Kozna lekarka predpisala Alpicort F, ktory som si z lekarne ani nevybrala a okamzite odporucala vlasy ostrihat!! Nenatacam, sem tam ich vyzehlim, nefenujem, nenamaham ich a predsa vypadavaju... mate s tym slusenoati?
Zrna (20r)

hettinka
1. máj 2018

Mne extrémne padali vlasy pri anémii. Mali ti vyšetriť aj krv, okrem kožného vyšetrenia. Nechty máš OK?

blairgossip
1. máj 2018

Hlavne si nerob prilis uzky na tesno copik.. nezehli ich ani nefenuj, masiruj si pokozku hlavy a do nej alpecin vodu ptoti vypadavaniu. Vitaminy- Zincorot, Pantenol, biotin. Nefarbit necesat agresivne

simiimis
autor
1. máj 2018

@hettinka anemiu vylucili, gastro ok, stitna ok, nechty ok, po porode nie som...

surriana
1. máj 2018

Kamoske (30r) sa robila lisinka hneď nad čelom.....chodila ku kožnej na ,,zasnežovanie" a teda pomohlo....

miriama11
1. máj 2018

Ak je to ohranicene tak by to mohla byt alopecia ,ak nie neviem.a preco nie ten alpicort?

hettinka
1. máj 2018

@simiimis hm, tak to bude vyslovene kožný problém, alebo to je účesom.

karamellka1
1. máj 2018

Ja som niekde citala, ze vypadavanie vlasov moze mat suvis a s ocami. Nespravne dioptrie.

simiimis
autor
1. máj 2018

@miriama11 premohol ma "internetovy fantom"...citala som rozne diskusie a zeny pisali, ze im vlasy zacali vypadavat este viac...tak uz sa bojim aj liekov

miriama11
1. máj 2018

@simiimis aha.tak nepoznam to co ti predpisala .ale inak mala som jednu zakaznicku male dievca.ona pred mamou tajila ze jej vypadavaju vlasy ani sa nechcela strihat , nakoniec z placom povedala co jej je a viem ze mama ju zobrala do rakuska na kozne a tam jej pichli nejake injekcie do vlasovej pokozky.a vlasi jej zacali rast neskutocne rychlo.ale neviem aku mala diagnozu ani vo jej to vlastne dali.tiez mala huste vlasy a vypadali jej na temene

blairgossip
1. máj 2018

vlasova mezoterapia- vpichuju do koze hlavy vyzivne latky

zemislava
2. máj 2018

@simiimis môže to byť aj psychického pôvodu

mamina_25
2. máj 2018

alpicort F je skvely pripravok na rast vlasov,ja som mala problemy s vypadavanim vlasov,a tiez mi predpisala kozna tu vodicku...mne velmi pomohla...

molly28
2. máj 2018

@simiimis aj mne padali vlasy po onkooperacie.. Ak ti krvné výsledky dopadli dobre, doporučujem pitie čistého aloevera gélu plus striekanie FIRS SPREY od fy FOREVER. Ja mam pokoj a dokonca mi začali hore malé vlásky rast a ani sa tak nemastneju.

simiimis
autor
2. máj 2018

@mamina_25 z vlastnej skusenosti teda odporucate Alpicort F?

mamina_25
3. máj 2018

@simiimis ano...