Extrémne vypadávanie vlasov

21. okt 2023

Ahojte, asi casta tema ale po porode som to nejak nepostrehla. Maly uz ma polroka a mne padaju vlasy, ze uz ich nemam ani len do copu, normalne vidno blede miesta na hlave, neviem co robit. Kdekolvek napisem radia produkty, ktore mam odskusane a nefunguju iba stoja vela €. Co Vam pomohlo?

nikusa44444
21. okt 2023

Ahoj, mne pomohli metioninove kapsulky a minorga sprej.

pribinak
21. okt 2023

Čo tak ísť na kožné?

Základ je zinok, biotin

vanilkovazmrzka
21. okt 2023

Pomoze ti lekar, zazracne prostriedky na rast vlasov su len bohapusty marketing, ktory nema ziaden ucinok.

autor
21. okt 2023

@pribinak uzivala som a nic

autor
21. okt 2023
pribinak
21. okt 2023

A na koznom si už bola??

majlo1234
21. okt 2023

Pokial nemas zdravotny problem, je to normalne. Mne tiez brutalne padali, a teraz pomaly dorastaju(dva roky po porode)

autor
21. okt 2023

@pribinak ano vraj nic zlé

autor
21. okt 2023

@majlo1234 no ja viem co je normalne a co nie, bezne mi vypadavali... toto je extrém, ak to neprestane uz budem plesata 🤷‍♀️

marcellka32
21. okt 2023

Metionin a minoxidyl...ďalej endokrinolog, trichologicke vyšetrenie vlasovej pokožky...žiadne šampóny a vodičky nepomôžu...je možné že máš alopeciu

autor
21. okt 2023

@marcellka32 dakujem za radu

majlo1234
21. okt 2023

Ale teraz nie si v normale, teraz si sest mesiacov po porode. V tehotenstve ti menej vypadavaju, tsk ti potom vypadnu vsetky naraz😂

autor
22. okt 2023

@majlo1234 no ale kedy sa to zastavi 😂

katka33
22. okt 2023

Presne viem o čom píšeš. Mne veru kožná nijak nepomohla, keď som s tým opätovne šla k obvodnej, aby ma niekam poslala, tak povedala, že kadekomu padajú vlasy, ale u mňa to je tiež abnormálne a dlhodobejšie. Objednala som sa na kompletný rozbor krvi, samozrejme ako samoplatca a potom na trichologiu.
Na užívanie ti odporúčam tablety GS Eladen Premium👌

renata1405
23. okt 2023

Ziadny endokrinolog ani kozny ti nepomoze po porode je to normalne ze ti vlasy extremne vypadaju mozno teraz stresujes ale neboj sa vlasy ti dorastu a budes mat normalnu hustotu ako pred tehotenstvom.