Extrémne padanie vlasov po umytí

28. júl 2024

Ahojte. Extrémne mi padajú vlasy, hlavne po umývaní. Padajú dosť aj normálne keď sú suché. Som po operácí štítnej žľazy,zhubný nádor, hormóny stále nemám dobre nastavené. Aj vy to máte tak, že pri umývaní vám ich padá viac ako keď sú suché? Čím to je? Bojím sa, že zachvíľu na hlave nebudem mať nič. Užívam aj vitamíny na vlasy, olaplex kúry, masírujem vlasovú pokožku. Môže to byť spôsobené hormónmi? Po operácí som musela vysadiť aj euthyrox + som absolvovala liečbu rádiojódom. Teraz zas užívam lieky ale myslím, že mi nestačia. Som zúfalá

nicoletta98
28. júl 2024

Ahoj, viackrát som videla u žien, že im padá viac vlasov pri umývaní, mne tak isto. Niekedy riadnu guču pozbieram 😃 niekto vraví, že si netreba česat vlasy kým sú mokré pretože sú viac náchylné k lámavosti a tým pádom k lámaniu… a na rast vlasov mi skvelo pomáha rozmarínový olej, používam od Kiehl’s.. 125ml za nejakých 20 niečo € a používam ho 2-3x týždenne pred umývaním, necham pôsobiť 15-20 min a masírujem pomocou tej kefy na vlasy

nicoletta98
28. júl 2024

Ale ak to je sposobene tými zdravot.problemami, tak by som to konzultovala s lekárom… pretože môžeš si pokúpiť čokoľvek za xy € a aj tak keď niečo nie je v poriadku , tak na to nepomôžu rôzne sampony, oleje a pod.