Extrémne chudý pás v 22. rokoch

23. júl 2020

Ahojte. Som mladé 22 ročné dievča. Zhruba pred rokom a pol som sa po pohľade do zrkadla zhrozila. Necvičím, resp. mám obdobia, kedy mám chuť cvičiť a kedy absolútne nie. Tieto obdobia sa striedajú. Ešte pred rokom aj pol som pri výške 165 cm vážila 84 kg. Dnes vážim +- 68 kg. Stále je čo robiť. Problém je však v tom, že stále chudnem extrémne, až neprimerane z pásu a brucha. Jasné, že ma to teší, ale keďže som typ postavy hruška, tak viac by som sa potešila schudnutiu zo stehien a bokov. Obvod bokov mám 105 cm. A obvod pása 65 cm. Pre mňa doslova pohroma. Mám pocit, že to z rúk, stehien, zadku, bokov a lýtok vôbec nejde dole. Mám pocit, že mám riť ako lodný kufor. A aj napriek tomu, že chudnem, stále niesom so sebou spokojná a myslím si, že tá riť sa mi zväčšuje, tým, že z pásu to ide dole. A o celulitíde ani nehovorím... to je na dlho.

zooeynka
23. júl 2020

Fakt by ma zaujimala foto...ci sa nahodou nevidis skreslene. Lebo siroke boky a uzky pas je velmi zenske a pre veeelaachlapov sexi

mimike91
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vilma7
23. júl 2020

Krásne si schudla, gratulujem, čo by dali za to iné. Asi by som sa poradila s odborníkom, ako sa.zamerať na tie problémové zóny, postavil by nejaký tréner z posilovne asi.

goodidea
23. júl 2020

Cvičenie by ťa malo baviť ..nájsť si nejaké cviky ktoré ťa budú baviť... Ak chces v tom vydržať a vidieť výsledky... To že chudnes z pásu je dané tvojou genetikou ...niekto napr všetko čo zje priberie do brucha ...niekomu sa to pekne rozloží ...niekomu to ide viac do nôh... Z tejto tvojej nevýhody môžeš spraviť výhodu ..budes mať krásne chudý pás ...a svalnatý zadok a stehná...myslím si že máš dobrú genetiku na drepy 🙂 ..ku chudnutiu ...chudneme tým čo a koľko jeme ...možno sa nestravujes dobre a preto ten pocit že to stále "stojí" na tých partiách a nehýbe sa to... Poradil by som ti možno nejakého dobrého trénera podľa recenzií ak sú financie

leuchtturm
23. júl 2020

neviem, ako vyzeras, ale velke ruky, zadok, stehna a lytka mozu byt priznakom lipodemu.

leuchtturm
23. júl 2020

lipodem je spravny slovensky vyraz

zloba666
23. júl 2020

Píšeš ze pravidelne necvicis 👌, možno tam je ten problém,.. Keby si pri chudnúti cvičila určite by si bola spokojnejšia 😊

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leuchtturm
23. júl 2020

oprava: lipoedem je spravny slovensky vyraz

@zazvorka87 ja tiez posledne dni 😀 Dufam, ze som pocas tej blbej koronovej krizy LEN pribrala...

tana2308
23. júl 2020

Treba viac jesť, aby si nechudla, lebo očividne málo papáš a taktiež mať nejaký cvičebný režim.

podkovickaa
24. júl 2020

No neviem ci pri vyske 165 cm je 65 cm extrem.Ja mam 40 rokov 178 cm vysku a pas 62 cm.Mam zadok aj stehna,len ja cely zivot cvicim.Dobre by bolo vidiet fotku.Skor to vidim,ze si rychlo schudla a to telo je zrazu cele ine s cim sa ty prestavas stotoznovat.Samozrejme ked necvicis ,tak chudnes tam,kde ti to ide najlahsie.Bez cvicenia hruska budes a este aj ovisnuta.Treba spevnovat,nech sa postava spevni a vyformuje.To je zaklad.

zloba666
24. júl 2020

@podkovickaa
Jej pekne uzky pas, mate pár cvikov obľúbených na pás a bruško 😁?

ruzasipova
24. júl 2020

Ja zas ani za pana neviem zhodit z bruska a bokov tak, ako by som chcela. Prve tam priberam, posledne zhadzujem. Skus cvicit na pre teba problemove partie. Nevadi, ze budes mat vacsi zadok a stehna, ak budu pekne vypracovane.

podkovickaa
24. júl 2020

@zloba666 ziadne chudnutie nefunguje na principe toho,ze mam velke brucho a budem cvicit brusaky ,aby som schudla.Kazde telo funguje ako celok.Takze treba cvicit vsetky partie,lebo jednoducho jedno na druhe nadvazuje.Inak vyzera clovek ktory schudne zmenou stravy a cvicenim a inak ten,kto iba neje.Pri cviceni prichadzas o tuk a svaly zostavaju.Tie treba spevnovat.Zober si choreho cloveka napr,pri rakovine.Ten chudne zo svalov a a uz pri par kg menej ako zle vyzera.To je prave preto,lebo prichadza o svalstvo.Kazdy ma nejaku predispoziciu tela.Vetsinou baby ktore maju chudy pas maju sirsie stehna a tie co maju stihlejsie nohy a boky maju velke brucho a aj prsia.To sa nezmeni nicim,ale da sa prave tym spevnenim docielit to,ze postava typu hruska bude na zahryznutie 🙂 Pri probleme brucha-tuku na bruchu je hlavne strava ,lebo tam sa vsetko uklada na bruchu a tiez rozne cvicenia.Pomale,ale viac opakovani.Ked zacnes tak,ze uz nevladzes,este desat pridaj.Vtedy to ma efekt.Skus si dat do youtube cvicenia na brucho,ale samozrejme ze treba cele telo.A tiez aerobne cvicenia...

autor
24. júl 2020

@goodidea ďakujem za radu, veľmi si to cením.😊

autor
24. júl 2020

@vilma7 ďakujem. 🙏🏽

autor
24. júl 2020

@podkovickaa ja som to nemyslela tak, že 65 cm v páse je kruto málo, ale vhľadom na pomer pás a boky je to také zvláštne. Ale ďakujem. 😊