Extrémna svalovica

goblinko1
1. mar 2022

Caute, v nedeľu som bol po roku cvičiť v posilke a včera no aj dnes mám strašnú svalovicu chodím ako dolamany nemáte nejaké tipy ako to “rozchodiť”?

mogaa
1. mar 2022

magnézium a na noc proteín

uhnakova
1. mar 2022

kludne aj Nurofen si daj navecer, ulavi sa ti a lepsie sa vyspis.

goblinko1
autor
1. mar 2022

@mogaa ďakujem 🙏🏼

goblinko1
autor
1. mar 2022

@uhnakova ďakujem pekne za radu 🙏🏼

zuzahajdulka
1. mar 2022

@goblinko1 po velkej zatazi si polezat v teplej vani. Bezprostredne po skonceni treningu vzdy nachvilu na rotoped a uplne volne bez zataze asi 4 minuty bicyklovat, aby sa nahromadeny laktat zo svalov trochu odplavil, ale to asi ovladas. A v sucasnom stave tiez nejaka uplne volna aktivita, hoc aj chodza, proste laktat musis vyplavit von.

goblinko1
autor
1. mar 2022

@zuzahajdulka áno, počul som že musím ten laktat vyplavit von aj som chcel hneď po tréningu ísť na nejakú dlhšiu prechádzku no len som necakal že svalovica bude až taká silná čiže prero hľadám nejaké tipy. Ďakujem pekne idem dať tu vaňu💪🏼😄

ailiba
1. mar 2022

@goblinko1 magnézium a acyplpiryn. Mne to zabralo. Mala som svalovkú, že som mala až teplotu.

kittykat22
1. mar 2022

@goblinko1 tepla vana je super

yvona2102
1. mar 2022

Po cvičení sa potrieť alpou a svalovica sa ani nedostaví 🙂

simca06022011
1. mar 2022

horuca vana so solou... (kludne kuchynskou) a paralen/alebo ine, mne aj automasaz pomaha :D

bilancia
2. mar 2022

ja by som skor povedala opak ,studene sprchy , rozhybavat to postupne, valkat valcekom . a cvicit zacat postupne, aj ked si pred tym drepoval napr. 100kg na opakovania a teraz kludne drepnes furt aj 70 -80kg napr, tak proste ego dat bokom a zacat postupne pridavat, telo sa rychlo adaptuje. lebo inak nebudes vediet chodit pravidelne :D

babulkomale
2. mar 2022

@goblinko1 nurofeny a acylpyriny by som kvoli svalovici nebrala, setri si zaludok na naozaj neznesitelnu bolest. Ludia to pojedaju ako cukriky hocikedy a potom sa nestacia cudovat.

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz