Extrém na naštartovanie imunity

19. júl 2024

Konca apríla som ostal chorý, bral som ATB. Na mesiac na to som bral ďalšie atb na uzliny. Dnes pociťujem hlieny v hrdle. Užívam vo vysoko dávkach lipozomalny vitamin c 1200mg denne, vitamin d 2000mg denne, kolostrum 400 mg 2x denne 800mg na deň, zinok 25 mg, laktobacily imunita 2x denne. Som už na nervy z toho že cítim hlieny v hrdle. Dúfam že nebudem chorý. Alergologička mi dala imunor už som to vybral. Rozmýšľam že skúsim arko defenses alebo poraďte vy niečo ľudia prosím vás. Som na nervy z toho 😢😭😭😢
Bylinkové nemôžem keď tak niečo bez Bylinkové mi poraďte prosím vás.
Ďakujem moc....

natalis1998
19. júl 2024

Imunoglukan akut a potom klasické balenie. Zatiaľ to beriem len krátko ale myslím že funguje.

autor
19. júl 2024

@natalis1998 dá sa užívať dlhodobo?

natalis1998
19. júl 2024

Je to 3 mesačne balenie. Neviem či dlhodobo aspoň mesiac by mala byt pauza medzi baleniami. A keď na teba ide ochorenie tak odporúčajú zvýšenú dávku. Toto mám potvrdené začalo má bolieť hrdlo a mne to vždy prepukne to riadnej chrípky alebo nachladnutia a keď som si dala tu zvýšenú tak ostalo len pri tom hrdle.

jazula
19. júl 2024

Za mňa berieš už teraz priveľa doplnkov…bral ti lekár krv a stery? Možno netrafili ATB a točí sa ti tam nejaká baktéria…

autor
19. júl 2024

@jazula krv bral a všetko v poriadku. Ster nebral

jazula
19. júl 2024

Tak si vypýtaj ešte stery, mne napr vyšli mykoplazmy, hemofilus a ešte čosi, dvoje rôzne ATB som brala, kým sa všetko preliečilo. Plus alergo z krvi mi robila nejaké markery na imunitu a na alergény. Imunita ok. Trápila som sa pol roka a nakoniec sa zistilo, že sa mi zhoršila alergia na roztoče a výrazne skomplikovala priebeh všetkých respiračných ochorení… Dostala som celoročne Fixit a inhalátor na prieduškovú astmu a je mi konečne lepšie.

autor
19. júl 2024

@jazula som alergický na pel na všetky stromy. Že by to mohlo byt spojené?

ktochytavzite
19. júl 2024

Skus sa vysetrit lepsie,dak si urobit testy na chlamydie,urob so stery .Mozno si zle preliečení.A na imunitu podla mna sport,behanie za kazdeho počasia,na jesen a v zime len v kraťasoch.Zacni s otuzovanim.

autor
19. júl 2024

@ktochytavzite co sú chlamýdie a co ma s tým spoločne imunita

ktochytavzite
19. júl 2024

Tak su to bakterie kt ked sa spravne nepreliecia mozu spôsobovať dlhovekosti kasel a tieto resp ťažkosti.

autor
19. júl 2024

@ktochytavzite kašeľ nemám ani nič.. dúfam že nič nebude aspoň dúfam zr choroba nie

autor
19. júl 2024

Moj ocino toto ma dlhodobo ale on to vie vykašľať.

klaudulixx
19. júl 2024

Oreganovy olej, zinok a podporiť imunitu športovaním a otužovaním.

jazula
20. júl 2024

U mňa to súviselo, alergia výrazne skomplikovala priebeh všetkých viróz. Teda podľa alergo/imuno doktorky 😅, ja lekár nie som.

luccija
20. júl 2024

Otec bol na vyteroch neprenasate si niečo doma?
Hlieny môžeš mať po chorobe ešte dlho..... bol si aj na ORL?aj k imunoalergo môžeš ísť môžeš mať alergiu a preto ti zatekaju hlieny

handykate
7. aug 2024

Už som to tu spomínala. Jem CESNAK - prírodný liek. 5 dní v týždni, už dlho. Nikdy som nemala chrípku. Chorá som bola, možno 15:rokov dozadu, už ani nepamätám, okrem covidu- 3-krat a to slabý. (Samozrejme, načasujem tak, keď už potom nejdem nikde😀)