Extrasystoly a nával tepla

juraj456
4. júl 2024

Ahojte. Mávam extrasystoly niekedy vôbec a niekedy občas. Nič sa mi nerobí zvykol som si na to. Ani ma holteri nic nezistili. Ale to bolo pred pól rokom. Pred mesiacom mi však večer v posteli prišiel taký extrasystol že asi 2 sekundy po ňom prišla na mňa strašná horúčava proste teplo. 3 krát po sebe extrasystol a teplo. Dnes tiež počas dňa mi prišlo po extrasystole také teplo telom a trochu blbo. Je to vyčerpanosť? Nie je to nebezpečne už? Srdce sa nerozbuši , pulz a tlak mám dobry. Môže to byt zo psychiky? Ďakujem.

mamina7070
4. júl 2024

@juraj456 ano je to z psychiky zacni sa normalne liecit u psychiatra uz len kvoli detom a manzelke

juraj456
autor
4. júl 2024

@mamina7070 liečim sa práveže už úzkosti a ataky prešli chvalabohu. Ale v robote som zaneprázdnený nemyslím na blbosti a z ničoho nič sa toto stalo

mamina7070
4. júl 2024

@juraj456 tak sa viac zamestnaj aj doma venuj sa detom domacnosti a zene a nebudes mysliet na blbosti

gigie24
8. júl 2024

@juraj456 Neboj, pokial sa neobjavia extrasystoly viackrat denne po dobu 6 tyzdnov nie je to nic nebezpecne, deje sa to par krat v mesiaci aj zdravym ludom, len klud, pokoj a s lahkostou to predychaj 😇.
Inak extrasystola, ktoru pocitujeme ako par sekund v skutocnosti trva zvavsa 1 sekundu, ale pocitovo to byva 2-4 sekundy