Extrasystoly a alkohol

15. sep 2024

Dobrý deň idem sa s vami podeliť a poprosiť či tu je dakto ešte s takým problémom. Včera asi po piatich mesiacoch som si dala alkohol. Mala som víno keď som pila asi 3uz to hneď začalo extrasystola za extrasystolou a rýchly pulz jak o život. Má toto dakto z alkoholu čo ja ? Ak áno čo vám pomaha

stanulienkat
15. sep 2024

Alkohol ma suvis s histaminom. A histamin s extrasystolami. Moze to mat suvis.

mamina7070
15. sep 2024

ano z alkoholu a pomaha nepit ho😉

janka_23
15. sep 2024

Áno, mám to tiez

autor
15. sep 2024

Ešte som pila bezhistaminove víno ako je zvykom a áno Pani nepijem skoro vôbec ale už to nechcem cítiť včera to bol zážitok srdce rana za ranou vynechané až má ako keby srdce bolelo

autor
15. sep 2024

@janka_23 je to hrozne strašne ani sa nedá s kamarátmi zabaviť lebo už po troche alkoholu blbne

janka_23
15. sep 2024

Berieš lieky?

autor
15. sep 2024

Nie žiadne mám to len pri alkohole a ty?

janka_23
15. sep 2024

Ja mam predpísané ale neberiem ich nakoľko aj keď mám extrasystol veľa cca 10000 denne tak s tým dokážem fungovať, aspoň zatiaľ. Po alkohole sa mi to zhorší ale väčšinou až na druhy deň

autor
15. sep 2024

To mi je ľúto že toľko ich máte :( mne to robí ten hlúpy alkohol pol roka som asi nepila lebo sa toho bojím ale včera že si dám na oslave mojich rodičov ale to bolo niečo hrozne ale pri sedení to nemám len keď chodim sa ten tep rozbehne a ide to rana za ranou