Extrasystoly a alkohol

6. feb 2022

Je tu niekto , kto trpí extrasystolami ? Som zatiaľ bez liekov. Mam ich max 3000 za den. Komorovych. Od kedy sa u mňa objavili (je ti asi rok a pol ) , tak som ešte alkohol nepila. Ale mame v rodine oslavu a chcela by som si dopriať aj ja už konečne nejaký drink .. môže sa mi niečo stať?

janka_23
6. feb 2022

Ahoj, ja mam extrasystoly a oveľa oveľa viac ako ty, otázka ak neberieš lieky môžeš si drink dat
Mne sa zatiaľ ešte nikdy nič nestalo. Akurat raz keď som to prehnala tak na druhý deň som ich pociťovala viac

autor
6. feb 2022

@janka_23 ďakujem za odpoveď

janka_23
6. feb 2022

Za máličko 😉 samozrejme každý z nás je iný,ale myslím ze keď si dáš jeden, dva drinky nič sa ti nestane

luciar260
7. feb 2022

@janka_23 ahoj, mozem sa opytat , tiez mam extrasystoly , ako ich pocitujes? Ja niekedy mam az take silne ze musim predychat , nastastie nie moc casto , niektore su slabsie ale tiez neprijemne , vzdy sa zlaknem , a najhorsie su noci

janka_23
9. feb 2022

@luciar260 ja ich pociťujem ako keď si v strese, takú úzkosť, búšenie srdca, zvieranie na hrudi, ťažko sa to opisuje. Ja ich mam veľa, skoro 10000. Popravde kým mi to nepovedali pripisovala som to psychike. Lieky užívať nemôžem lebo mi veľmi znižujú tlak takže bojujem. Posledná možnosť je pre mna zákrok, ale tomu sa vyhýbam

luciar260
9. feb 2022

@janka_23 dakujem za odpoved, mavas ich aj v noci ? Ja sa vzdy zlaknem a vyskocim z postele co sa to deje, neznasam to

janka_23
9. feb 2022

@luciar260 skôr pri zaspavani a cez deň. Je to nepríjemné, ale snažím sa to predychat a ukludnit sa, keď som v strese pociťujem ich oveľa viac

autor
9. feb 2022

@janka_23 a príčina? Mne sa objavili po covide

janka_23
10. feb 2022

Netuším, zistili mi to pri preventivke