Extrakcia osmičky - komplikácie

zimmermannov
8. feb 2017

Dobry den, uz 7 den som po vytrhnuti osmicky a vobec sa mi nevytvorila krvna zrazenina alebo sa vyplavila. Rana je otvorena az po kost, lekar mi dal 2x drenaz; dnes mi to zakrvil, krv sa zase vyplavila.Bolesti mam hrozne, beriem Atb.nema niekto s takymto pripadom skusenost? Dakujem za radu

sense
8. feb 2017

@zimmermannov mne ked trhali resp skor dlabali osmicku, tak som mala dva stehy, mi to zasivali, pri operovani sa narusil nerv al. podrazdil , tri mesiace som mala cast tvare strpnutu a necitlivu...brala som atb, kortikoidy, dokonca aj tramalan...u lekara som bola na kontrole este asi pat krat...viem co mi radili ak ja mi to krvaca, nemam to vyplachovat ani vypluvat krv aj ked ma to bude nutkat..a chladit, a nelezat na tej strane na kt. bola vyberana a spat na vyvysenom ale to zrejme aj tak robis

marmark
8. feb 2017

Od bolesti nedavaj brufen, ale paralen, pretoze brufenove lieky sposobuju vacsie krvacanie. Pred tymto ma vystrihala moja zubarka

hivanik
8. feb 2017

Mna to bolelo ked bola odhalena kost, ked mi to prekryla gazou tak to bolo znesitelne. Chodila som kazdy den asi 3x. Ked mi trhal starsi zubar tak mi dohovaral ze nemam vypluvat aby sa mi tam vytvorila krvna zraz.ktora pekryva kost. A mlada zubarka len vypluvat a sprtala do toho tolko az ta kost bola odhalena a potom problem☹.

zimmermannov
autor
10. feb 2017

Dakujem za Vase nazory.Dnes je uz desiaty den po extrakcii, badam zlepsenie.lekar mi to osetruje ozonom "krater" ako nazyvam moju dieru po vytrhnuti zuba sa pomaly zmensuje a menej boli.Len pre druhych, ktori by to mali tiez - suche lozko, nicim nevyplachovat a trpezlivost.🙂