Extrakcia osmičiek a zrazenina

bejbytinks
29. sep 2021

Zdravím vás, v pondelok mi robili extrakciu dvoch osmičiek, spodnú chirurgicky a hornú bez šitia. Pred chvíľou pri umývaní zubov som ale vypľula niečo čierne alebo tmavé veľkosti cca nechtu(do priestorov osmičiek som ale kefkou nešla) môže to byť zrazenina alebo tá sa rozpúšťa? Pretože toto bolo ako celok len som si to nestihla všimnúť a celkom sa bojím toho suchého lôžka, poraďte prosím ak s tým má niekto skúsenosti,ďakujem

mogaa
30. sep 2021

no môže to byť to vytvorené krvné lôžko zo zrazeniny.....pokiaľ ťa to veľmi nebolí nerieš...ono sa nemalo ani vyplachovať prvé dni, ale predsa len je to už 3deň, takže ako tak to už mohlo byť zhojené.....sa by si mala to suché lôžko tak to zistíš lebo je to veľká bolesť a nemusia pomáhať ani tabletky od bolesti....

mogaa
30. sep 2021

inak tá osmička čo ju šili , tej by to vadiť nemalo, lebo tam máš štichy, skôr ak to bolo z tej druhej tam to môže byť problém

bejbytinks
autor
30. sep 2021

@mogaa a tie bolesti keby to náhodou bolo suché lôžko nastupujú hneď či je to individuálne?

luccija
30. sep 2021

@bejbytinks vyolachuj si harmancekom.Mne to išlo z pusy veľa dní.Boliet Tá to môže aj 2 t

mogaa
30. sep 2021

@bejbytinks individuálne...veď sama uvidíš...ja som teda suché lôžko nemala a po extrakcii osmičky ma to bolelo 9-11dní napriek tabletkám od bolesti....