Extrakcia dolnej osmičky

perlicka50
8. sep 2024

Dobry den,
Som 6.den po vytrhnuti osmicky, bol to boj, koren bol zrasteny a trapili sme sa hodinu.
Po zakroku mi stomatochirurg dal Flector a antibiotika, na 3. den som bola na kontrole, ze pekne sa to hoji.
Vzdy po odzneni Flectora zacnu mierne bolesti, vydrzim i bez prasku, ale ako cakam kedy dam dalsi.
Dnes na 6. den som sa zobudila na bolest stale mierna, ale vcera ma to bolelo menej, neviem ci v spanku som si to viac zatlacila, alebo co...dala som Flector, zatial je to ok.
Napuchnuta nie som.
Pozrela som si ranu, zda sa mi mensia, ale mam tam taky biely povlak, teraz neviem, ci je to ten povlak co sa tvori pri hojeni, alebo sa urobilo suche lozko.
Stretli ste sa niekto s tym???
Dakujem za rady 🙏

kiki68
8. sep 2024

@perlicka50 ano ten povlak je ok, to je hojenie

rebi789
8. sep 2024

@perlicka50 mne trhali osmicku pred mesiacom a vyzeralo to presne ako tvoje a bol to hnis a uplne zapalene plus suche lozko, ak mas silnu bolest ktora pulzuje a vystreluje do celej hlavy tak to bude suche lozko a tiez mi dlho ten zub vyberal

perlicka50
autor
8. sep 2024

@rebi789 praveze nie je to taka silna bolest, vcera bola mensia, preto som taka zmatena, ze co to moze byt🙈

perlicka50
autor
8. sep 2024

@kiki68 aj ta bolest mierna je este ok?

kiki68
8. sep 2024

@perlicka50 ano , mna to tak mierne bolelo a tahalo 3 tyzdne. Potom uz to bolo oki.

perlicka50
autor
8. sep 2024

@kiki68 uf, tak to je ako masaker tieto osmicky...uz mi trhali zuby, ale par dni a bolo ok, toto je hroza.Aj si si davala cely cas dake analgetika?
Mne akurat Flektor prestal ucinkovat, citim to, ze ma to omina, ale nic hrozne, uvidim kolko vydrzim nedat nic, chcem si az vecer na spanie dat. Prikladam si lad, to mu tak upokoji

kiki68
8. sep 2024

@perlicka50 iba prve dva dni som mala analgetika, za mna prave lepsie ako dve stolicky. S tymi som mala velke problemy a doteraz to neni uplne ok, miesta nevhodne pre implantat. Tak od tej 8 som cakala najhorsie a na prekvapenie Oki