Existujú vitamíny na popôrodnú depresiu?

6. apr 2024

Ahojte, existujú nejaké vitamíny na poporodnu depresiu? Možno, že to znie hlupo, ale nerada by som brala antidepresíva. Dakujem

anjelicek26
6. apr 2024

Vitamíny na depresiu? Áno skontrolovať štítnu žľazu,doplniť dko,železo, to ti po porode chyba. Ale depresia je už iný level. Keď lekár povie lieky,tak lieky. Keď to ženy podcenia,ťahá sa ten stav roky...treba to riešiť,keď je problém hneď.

guudy
6. apr 2024

Suhlasim s @anjelicek26

barbora0308
6. apr 2024

Urcite sa treba riadit podla toho, co nariadil odbornik, ak si teda vobec nejakeho navstivila. Nepises, ze ci mas poporodnu depresiu diagnostikovanu alebo si iba sama myslis, ze ju mas. Mozes ale po konzultacii skusit zaradit vyzivovy doplnok na podporu tvorby endorfinu tzv. hormonu stastia. Ja som teda nemala poporodnu depresiu, bolo mi ale horsie, kvoli tomu, cim som si presla posac tehotenstva, tak som siahla po danych tabletkach a mne teda pomohli.

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
6. apr 2024

vitamíny? nábeh na depr. môžeš mať aj z únavy... treba dobre jesť , veľa spať - áno viem, že to je problém a zrovna včera tu jedna maminka písala že si dala robiť odber krvi na minerály...

zuzanka.zuzu
6. apr 2024

keby existovali, tak sa nepredpisuju lieky 🙄

3009
6. apr 2024

Depresiu musíš mať stanovenú lekárom a nieže si myslím, že ju mám. Na depresiu diagnostikovanú sú jedine AD.

viestta
6. apr 2024

Keby si mala zlomenu nohu, tiez ju liecis vitaminmi? Odkladanie ucinnej liecby narobi viac skody ako vcas a spravne nasadena liecba, ktora nakoniec ani nemusi byt dlhodoba

evickuska
6. apr 2024

skus si nastudovat poporodnu depresiu, to keby mas mozno si aj hospitalizovana... max mas panicke ataky alebo uzkosti 🙄

janica_
6. apr 2024

@evickuska s depresiou hospitalizovana? Nemylis si to s psychozou? Lebo tam to moze skoncit bez odbornej pomoci, niekedy bohuzial aj s pomocou.

klip0
6. apr 2024

@evickuska bože.... Ešte náhodou viac vykrucani očí nemáš v zálohe ?
Ako vieš čo MAX má autorka ? A ako vôbec vieš hodnotiť čo je horšie/ľahšie ? Si psychiater keď to takto vieš ?

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mattina8991
7. apr 2024

@taynee aj ja som bola s popôrodnou depresiou hospitalizovaná 🙂